Рубрика: Суспільство

09 квітня

Закарпатці не можуть отримати закордонний паспорт через СБУ

foto

З технічних причин

Робота сайту держкомпанії "Документ" припинена з технічних причин.

 
Сайт державної компанії "Документ", яка займається оформленням і видачею закордонних паспортів та ID-карт, на невизначений час припинив свою роботу. Таке повідомлення з'являється на офіційному сайті компанії.
 
"З технічних причин у всіх центрах "Паспортного сервісу" оформлення і видача закордонних паспортів та ID-карт не здійснюється", - сказано в повідомленні.
 
Прес-секретар держпідприємства "Документ" Володимир Поліщук в ефірі каналу 112 Україна розповів, що сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів у Києві відновлять роботу у вівторок.
 
Протягом наступного тижня повинні відновити роботу всі 26 центрів обслуговування громадян у країні, а також центри надання адмінпослуг.
 
Він заявив, що причиною призупинення роботи сервісу є проведення слідчих дій Службою безпеки України.
 
"Це пов'язано з тим, що не працюють спеціальні канали зв'язку, які забезпечують захист нашої інформації, що ми надаємо через відповідні сервери в державно-міграційну службу та в інші установи, які займаються друком. Як мені відомо, СБУ зараз проводить перевірки, можливо, вилучає сервери в ряді телекомунікаційних компаній, які, маючи цю ліцензію, надають послуги із захисту інформації", - заявив Поліщук.

09 квітня 2017, 14:42
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті стались 2 аварії

Спалах кору на Рахівщині: кількість хворих школярів зросла

До списку найгарніших водоспадів України ввійшли і закарпатські (фото)

З шести поліцейських ГУНП Закарпаття – учасників відкритого чемпіонату прикордонної служби з легкої атлетики призові місця взяли п’ятеро

На все Закарпаття заплановано функціонування лише 6 організованих місць відпочинку краян на воді

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину