Рубрика: Культура

03 березня

У квітні в Ужгороді відбудеться новий фестиваль

foto

"Під цвітом сакури".

Досі Закарпаття мало два своїх театральних фестивалі: Закарпатський академічний обласний театр ляльок що два роки проводить Міжнародний театральний фестиваль "Інтерлялька", а Закарпатський обласний театр драми та комедії (м.Мукачево) – щотравня проводить фестиваль "Етно-діа-сфера", в якому беруть участь чимало театрів національних меншин.

І ось тепер, у квітні, буде ще один театральний фестиваль – "Під цвітом сакури". Про це повідомив на прес-конференції директор Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв Василь Марюхнич. Фестиваль проходитиме з 20 по 26 квітня на малій сцені облмуздрамтеатру. Власне, й задумовувався він як фестиваль малої форми. Адже віднедавна головний театр області має камерну сцену, яку й хочуть пополяризувати, зокрема, й через фестиваль.

До Ужгорода приїдуть відомі колективи: столичні національні театри ім.Івана Франка та Лесі Українки, київський Молодий театр ім.Леся Курбаса, київський театр "Колесо". Покажуть своє мистецтво і гості з Івано-Франківського облмуздрамтеатру. Також виступлять на малій сцені з виставами господарі та мукачівський театр.

Тож щодня протягом семи квітневих днів ужгородці та гості міста будуть тішитися справжнім театральним видовищем із такою романтичною і рідною назвою "Під цвітом сакури", – інформує dramteatr.uz.ua.


03 березня 2017, 18:32
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У "Паланку" відбудеться прем'єра вистави Мукачівського драматичного театру "Князь Корятович"

Сьогодні в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая запрацює виставка "Спогади"

Народний фольклорний ансамбль «Маки» відзначився в Угорщині (фото)

Мукачівські художники пишуть пейзажі міста у день його народження (фото)

В Ужгороді розгорнеться виставка "Портрет"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину