Рубрика: Кримінал

01 березня

Деталі затримання митників на КПП "Лужанка - Берегшурань"

foto

Про них стало відомо з угорських ЗМІ.

Угорські журналісти інформують, що перш ніж навідатися на КПП на угорсько-українському кордоні угорські силовики викрили у селі Марокпопі, що за  14 км від кордону офіс з контрабандною бухгалтерією. У низці документів, інформують джерела Mukachevo.net, містилися дані про переміщення контрабандним способом цигарок з України в Угорщину.

При чому, згідно з оперативними даними угорських силовиків, це робилося так званими "піджаками"-пішоходами саме через КПП "Лужанка - Берегшурань". Саме після цього відбувся рейд із затриманням усієї угорської зміни на КПП. За інформацією окремих угорських видань 5 з 14 затриманих угорських митників уже відпустили. Щодо інших тривають слідчі дії.

Водночас, за інформацією, яка є у розпорядженні закарпатських журналістів, за підсумками слідчих дій в рамках цієї спецоперації було встановлено, що контрабанда за допомогою піджаків здійснювалася у обох напрямках, тобто і з України в Угорщину, і з Угорщини в Україну. І у другому випадку йдеться про корупційні дії за участі митників щодо оформлення фіктивної "афи" (повернення податків на товари), тощо. Більше того, угорські силовики підозрюють, що угорські митники працювали у спільно з українськими колегами в питаннях контрабанди. Відтак, інформують джерела, певні оперативні дані щодо корупції на КПП "Лужанка-Берегшурань" вже передані українській стороні. Побачимо, чи матиме це наслідки.

Інші деталі про спецоперацію угорських силовиків на українсько-угорському кордоні читайте у стартовій новині за цим фактом.

Мукачево нет


01 березня 2017, 19:13
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


38-річний мукачівець вкрав у пенсіонерки 64 тис.грн.

Мукачівські патрульні зупинили нетверезого водія

Юнак намагався провезти в Угорщину 400 пачок цигарок (ФОТО)

Тікав від патрульних бо був п’яним? (ФОТО)

Поліцейські у мукачівця вилучили згортки з наркотичним засобом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину