Рубрика: Культура

01 березня

Остап Ступка завітав до Ужгорода (ФОТО)

foto

Сьогодні ввечері на сцені Драмтеатру відубдеться вистава «І тільки смерть розлучить нас», за п’єсою знаменитого італійського драматурга Альдо Ніколаї

Перед виставою Народний артист України Остап Ступка завітав до прес-центру газети «Неділя», де розповів журналістам про виставу, яку сьогодні презентуватиме в Ужгороді, і не тільки. 

Комедія у двох діях «І тільки смерть розлучить нас» насичена гумором та блискучою горою акторів. А партнерами Остпа Ступки по сцені, цього вечора, будуть актори Костянтин Костишин та Катерина Кистень. За словами самого О. Ступки, чоловіки та жінки мали б впізнати себе у деяких момента вистави, адже вона побудована на людських відносинах. 

Розповідаючи про роботу над нею і попередні гастролі О. Ступка відзначив, що нещодавно цю виставу презентували глядачам східних регіонів України, зокрема у містах Мариуполь, Кам’янське та інших. Вистава була сприйнята дуже позитивно тамтешнім глядачем. У той же час люди нарікають на те, що подібних виступів у їх місцях обмаль і складається враження, що їх просто забули.

Не можна було не спитати і про думку Остапа Ступки про українське кіно, адже актор задіяний у багатьох кінопроектах. На його думку, українського кіно сьогодні замало. Могло би бути більше, однак складається таке враження, що держава сама не дуже у цьому зацікавлена. Продюсери просто не бажають працювати з державними органами, а спонсори не поспішають вкладати гроші.

Отже, сьогодні о 19-й годині в обласному драматичному театрі вистава «І тільки смерть розлучить нас»! Нестримний сміх, позитивні емоції і чимало здивувань гарантовані всім! 


01 березня 2017, 16:50
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея

Журі Букерівської премії назвало п'ять найкращих книг за останні 50 років

У селі, де народився Адальберт Ерделі, з’явиться його міні-скульптура

У "Паланку" відбудеться прем'єра вистави Мукачівського драматичного театру "Князь Корятович"

Сьогодні в Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая запрацює виставка "Спогади"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину