Рубрика: Суспільство

02 лютого

На Рахівщині закриють школи та дошкільні навчальні заклади району

foto

Поки на один день

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні, 02 лютого, в РДА, повідомляє прес-служба Рахівської РДА.

Сьогодні вдень та вночі 3 лютого на території Рахівського району очікуються сильні опади: мокрий сніг та дощ, у горах місцямисніг, туман, ожеледь, налипання мокрого снігу, посилення південно-західного віту до 15-20 м/с, хуртовини.

У зв’язку з потеплінням від 3-го по 6-те лютого на річках району може спостерігатися поступове підвищення рівнів води, тому біля мостів та на ділянках де є звуження русел можливе утворення заторів льоду – зважаючи на наявність значної кількості снігового покриву, можливі локальні підтоплення внаслідок утримання талої води. Саме тому, на порядку денному засідання комісії, в першу чергу розглянули питання готовності до пропуску льодоходу, організації робіт та заходів щодо своєчасного попередження можливих надзвичайних ситуацій та реагування на них.

 

Оскільки існує загроза зсуву снігу з крівель будинків, значних опадів та льодоходу, для недопущення травматизму та нещасних випадків, комісія вирішила рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту РДА і головам сільських, селищних та міської рад, закрити на один день (03.02.2017) школи та дошкільні навчальні заклади району.

Відповідним підрозділам доручили забезпечити постійне чергування та підвищену готовність особового складу і техніки, яка залучається при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пропуском льодоходу, повенями та ускладненням проїзду автодорогами району.

Існує значна небезпека для громадян, які переходять річку по кризі, яка у зв’язку із потеплінням - потоншала. Тому на таких ділянках річки треба встановити таблички про заборону переходу.

Ще одне важливе питання, яке обговорили на комісії – робота насосної станції, яка знаходяться на балансі Рахівської дільниці Тячівського МУВГ.

Наразі існує загроза повеней, від яких найбільше страждає рівнинна частина району, тому існує необхідність в селищі Великий Бичків на потічку Млинівка побудувати приміщення для стаціонарного розміщення насосної станції, що вбереже значну частину населеного пункту від затоплення.

 


02 лютого 2017, 17:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Першу дозу щеплення від ковіду отримали 62% освітян

Продаж ліків на Закарпатті

НСЗУ виплатила ковідним лікарням Закарпаття 6,1 млн грн за серпень

На Закарпатті 777 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

У Румунії з наступного тижня почнуть щеплення третьою дозою вакцини від COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено