Рубрика: Суспільство

16 березня

У Карпатах з’явиться гірськолижний курорт, що складе конкуренцію Буковелю

foto

Поява іншого великого курорту-конкурента дозволить знижувати ціни на курортні послуги та підвищувати їх якість

В Івано-Франківській області, у Верховинському районі, побудують новий великий гірськолижний курорт. Він запланований Івано-Франківською облдержадміністрацією, про що розповів директор департаменту розвитку туристичної інфраструктури Дмитро Романюк, - повідомляє Іgotoworld.com.ua.

Департамент розробить проектну документацію, будуть залучати інвесторів. Поставлене дуже амбітне завдання – зробити такий курорт, який зможе скласти конкуренцію самому Буковелю.

Курорт «Буковель» працює вже понад 10 років, здобув велику і заслужену популярність, дозволив збільшити кількість туристів, які приїжджають в область. Але, будучи монополістом, може диктувати вартість послуг. Поява іншого великого курорту-конкурента дозволить знижувати ціни на курортні послуги та підвищувати їх якість.

Місцем для будівництва курорту обраний Верховинський район – гуцульський регіон Карпат, в долині річки Чорний Черемош c неймовірною красою гірських ландшафтів та безліччю легенд. Тут уже є школа рафтингу, де навчають спускам на байдарках і каяках, понад 100 джерел мінеральних вод, є можливість порибалити.


16 березня 2016, 10:59
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу на Закарпатті від COVID-19 щепили 2353 особи

Марія Сігетій: За заявою батьків школа зобов’язана створити інклюзивний клас

За минулу добу на Закарпатті щепили від COVID-19 1443 особи

У Мукачеві виявили 12 іноземців-порушників

Приватні виші вперше отримали держзамовлення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено