Рубрика: Суспільство

22 серпня

В Ужгороді сьогодні пікетували СБУ (ФОТО)

foto

Сьогодні в Ужгороді біля будівлі Управління Служби безпеки України в Закарпатській області відбувся пікет учасники якого вимагали боротися з корупцією у лавах служби та на митниці і не займатися політичними переслідуваннями. На чолі пікетувальників були представники Громадської ради при Ужгородській міській раді.

Як вчора повідомили ряд місцевих ЗМІ, СБУ затримало члена Громадської ради при Ужгородській міськраді, адвоката Анастасію Бачинську. У соцмережах вже з’явилися припущення, що справа сфабрикована і пов’язана з активною громадською позицією А. Бачинської особливо у питаннях порушень чинного законодавство в Ужгородській міській раді.
Голова Громадської ради Олександр Пересоляк у коментарі нашому виданню підтвердив цю інформацію, зазначивши що нині А. Бачинська затримана і перебуває у Міській клінічній лікарні у зв’язку із погіршенням стану здоров’я і кілька днів перебуватиме там.
Деталі кримінальної справа О. Пересоляк не розголосив, посилаючись на таємницю слідства. Серед причин, що могли призвести до переслідування А. Бачинської О. Пересоляк назвав кілька причин.
«По-перше, це громадська активність. Після кожного засідання Громадської ради порушуються кримінальні справи щодо дій та рішень Ужгородської міськради, викриваються корупційні схеми і у інших інстанціях, установах, - каже Олександр Пересоляк. -  Крім цього А. Бачинська бере участь у одній корупційній справі, засідання по якій мало б відбутися саме сьогодні, а тому можливо щоб «вибити» її з неї відбулося затримання».

Karpatnews.in.ua


22 серпня 2014, 11:47
Karpatnews.in.ua - Всі новини Закарпаття, Ужгорода та УкраїниСхожі новини


Опитування у Великій Британії виявило зростання кількості противників Brexit

У 2018 на Закарпатті планують відремонтувати 2 траси міжнародного значення

За минулу добу ужгородських патрульних викликали 105 разів

Поліція Перечинщини розшукала зниклу неповнолітню

ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» СВЯТКУЄ 25-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину