Рубрика: Економіка

27 червня

Підприємці Закарпаття шоковані: у рахунках за газ за тисячу кубів виставлена сума в понад 6200 грн.!

foto

Закарпатським підприємцям прийшли перші рахунки за газ за новими тарифами. Коли підрахували – жахнулися: тисяча кубів коштує понад 6200 гривень! І якщо ще зараз, коли блакитне паливо витрачається тільки на приготування їжі та підігрів води з такими сумами можна змиритися, то що буде восени та взимку – страшно собі навіть уявити!

«Газ – за шаленими цінами, з якими ні одне підприємство не зможе розвиватися. Про який підйом економіки ми говоримо, якщо в затратах на виробництво енергетична складова становитиме більшу частину? Хто це витримає і як далі планувати діяльність?» -  з таким питанням звернувся сьогодні до редакції сайту мешканець Ужгорода-приватний підприємець, власник невеликого кафе в центрі Ужгорода.

Чоловік розповів, що був просто шокований рахунком за газ, який щойно отримав. Про те, які рахунки приходитимуть восени-взимку за опалення – страшно уявити. Підприємець каже, що він розуміє, що в ціні закладена сума з ПДВ, але коли він то ПДВ поверне? По закінченні  місяця і невідомо як? А ще й за газ треба сплатити наперед аванс – так і до банкрутства недалеко…

Аби перевірити інформацію, редакція сайту заглянула на офіційний сайт ПАТ «Закарпатгаз».  Слова підприємця справді підтверджуються. Наводимо інформацію по тарифах, які діють з 1 червня поточного року.

«ПАТ «Закарпатгаз» доводить до відома споживачів Закарпатської області, що постачання природного газу для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання з 1 червня 2014 р. буде проводитись за ціною:

 

Зміни внесені у зв’язку із прийняттям Постанови НКРЕ №781 від 30.05.2014 року «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів», Постанови НКРЕ №782 від 30.05.2014 року «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання», Постанови НКРЕ №786 від 30.05.2014 «Про внесення змін до постанови НКРЕ №578 від 30.04.2014 року».

 

Вл. інф.


27 червня 2014, 13:52
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті платники податку на нерухомість можуть звернутися до ЦОП для звірки даних

Запорізький завод «Мотор Січ» презентував вертоліт власного виробництва

Національний банк залишив незмінним офіційний курс гривні на 21 серпня

В Україні вартість газу для авто зросла на гривню

За сім місяців 2017 року Закарпатською митницею ДФС оформлено товарів на суму 44,33 млрд грн


люля
27 червня 2014, 14:34

при яныке вам было плохо.... зато сейчас вам хорошо.....!!!

Василь
27 червня 2014, 15:04

З такими підходами, з асоціацією європейською здохне українська економіка за півроку!

гоша
27 червня 2014, 15:33

Ниче, Люля, прорвемся, скоро словаки нам дадут газ, мацкали своим пусть заливаются!

Костік
27 червня 2014, 15:44

Гоші - і в банки хай закатують, на зиму)))ги-ги-ги

Прокоментуй новину