Рубрика: Суспільство

28 травня

На головній площі Ужгорода висадили кущі рододендрону (ФОТО)

foto

Ужгородські гандболістки відзначили чемпіонство своєрідною соціальною акцією.

Спортсменки та тренерський штаб висадили на площі Народній 24 кущі рідкісного рододендрону. Привезли рослину, яку в народі називають червоною рутою, з Італії.

«Дуже хороша акція, ми приємно здивовані, що на честь нашої перемоги вирішили висадити ці красиві кущі. І ми раді долучитися до неї», - розповіла голкіпер ГК «Карпати» Наталія Гайович.

До акції долучився і головний тренер збірної України з гандболу Леонід Ратнер.

"Відтепер ужгородці, які навіть не цікавляться гандболом, будуть знати, що ці кущі висаджені на честь триразових чемпіонок з гандболу - ужгородських "Карпат". А пишатися є чим, бо Ужгород підняв жіночий гандбол на найвищий рівень в країні".

Облаштування головної площі Ужгорода продовжуватиметься й надалі.

«Площа повинна стати окрасою не тільки міста, а й всього Закарпаття. Для цього потрібно ще зробити кілька кроків. Останнім стане облаштування фонтану», - розповів депутат обласної ради Олександр Ледида.


28 травня 2014, 19:23
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України



Схожі новини


Знак на ужгородській вулиці Другетів замінили

В Ужгороді на три дні перекриють ще одну вулицю

На Жупанатській в Ужгороді з’явилася злітна смуга? (Фото)

В Ужгороді встановили унікальний дорожній знак зі зверненням до депутатів (фото)

Ужгород від А до Я

Loading...

Наташа
28 травня 2014, 19:44

Ну краса, відроджується площа, стає як колись! доки Балога не сказав всі троянди повикорчовувати, бо боявся, шо за ними снайпер сидить!

До всіх
28 травня 2014, 20:27

Молодці. Ось хто дійсно дбає про красу рідного міста, а балоги лише засирають все навколо.Люструймо клан зажравшихся Балог.

До всіх
28 травня 2014, 20:27

Молодці. Ось хто дійсно дбає про красу рідного міста, а балоги лише засирають все навколо.Люструймо клан зажравшихся Балог.

До всіх
28 травня 2014, 20:27

Молодці. Ось хто дійсно дбає про красу рідного міста, а балоги лише засирають все навколо.Люструймо клан зажравшихся Балог.

Олег
28 травня 2014, 21:40

Вот теперь обратите внимание на Ледиду и то, как Он, не будучи сейчас ни на какой должности, завершает по мере возможности свое начатое дело. Лунченко на должности ничего не сделал, Балога тем более. А Ледида, ну, я продолжать не вижу смысла. И так все ясно.

Віка
28 травня 2014, 21:40

Таке може бути тільки на закарпатті – політик, який не є політиком робить більше ніж ті, хто зараз у владного керма.

Наташа
28 травня 2014, 21:42

Балога вповів шо буде робити всьо шо мож для Закарпаття і Ужгорода. Но-но, видно як робить

Ольга А.
28 травня 2014, 21:43

Верный, остался, рядом с нами - профессионал!

васька
28 травня 2014, 21:44

хто знає шо то за блондиночка на 1й фотці або якшо ти маленька це читаєш то скинь номерок! Прошу^____^

Володимир
28 травня 2014, 21:46

Площа відроджується. Молодці - всі участники цієї акції і ужгородці, що люблять і завжди любитимуть своє місто. Хай щастить усім добрим людям - у всіх добрих і гарних справах!!!)

Віктор Степанович
28 травня 2014, 21:50

Якшо звернути увагу на людей старше 65 років, то багато з них є залишками тої, справжньої інтелігенції. Ледида, один із таких. Це людина із європейським мисленням

Володимир Іванович
28 травня 2014, 22:01

Невже йще є варіанти стосовно того, хто повинен бути губернатором?

Аня
29 травня 2014, 13:11

Справжня людина, то завжди людина. Поважаю Олександра Олександровича і завжди поважала. людина! на **** Балог! Здрали вже! Всюди поставили своїх людей-великі євромайданівці!!!

Ужгородець
28 травня 2016, 11:07

Пройшло два роки - добрі справи радують ужгородців.

Прокоментуй новину




     Код