«21:Ужгород»

21 липня

Анонс свіжого номера (№28) газети "Закарпатська Правда"

Пропонуємо до уваги читачів сайту KARPATNEWS.in.ua анонс матеріалів свіжого (№28) номера найстарішого друкованого видання Карпатського краю — газети "Закарпатська правда".

Прочитати новину
18 липня

Вагітні в чергах: Професійний цинізм чи просто зневага?

Від народження живу в цій країні. І все б уже мало бути звичним. Але чомусь є речі, які не можу зрозуміти й сприйняти. Навіть коли розум знає логічні аргументи. Як от те, що в краї з найбільшою розгалуженістю водних артерій воду в кран подають суворо за графіком.

Прочитати новину
18 липня

Чи стане на Закарпатті яловичина делікатесом?

Днями в ЗМІ з’явилася інформація, що один із улюблених видів м’яса українців, яловичина, може подорожчати, а то і взагалі зникнути з прилавків.

Прочитати новину
18 липня

Ужгородки — найкращі на пляжах Закарпаття

У Хусті пройшов чемпіонат Закарпатської області з незвичного виду спорту.

Прочитати новину
18 липня

Закарпатська прокуратура: Від педофілії до землі від Ратушняка

Ситуація зі злочинністю у Закарпатській області залишається складною. Про це на прес-конференції в Ужгороді повідомив керівник прокуратури Закарпатської області Анатолій Петруня. Він зазначив, що порівняно з минулим роком злочинів побільшало на 11%.

Прочитати новину
18 липня

Де влітку заробити закарпатському студенту

Робота знайдеться — було би бажання...

Прочитати новину
18 липня

Кінець ери техоглядів та довіреностей

Як уже повідомляв KARPATNEWS.in.ua, народні депутати полегшили життя водіям: Верховна Рада скасувала обов’язковий технічний огляд легковиків, які не використовуються в комерційних цілях. Щоправда, автомобілісти кажуть, що закон розширює права працівників ДАІ зупиняти автомобілі

Прочитати новину
18 липня

Закарпатський "Берегвідейк" пре як танк!

«Закарпатка» підводить підсумки першого кола чемпіонату Закрапатської області.

Прочитати новину
18 липня

Закарпатці змагалися в американському футболі, пейнтболі, чірлідінгу та риболовлі

У закарпатському урочищі «Воєводино», що на Перечинщині, відбулася перша Олімпіада з неолімпійських видів спорту, яка проходила в рамках фестивалю «На Івана Купала». Участь у святкуванні та спортивних змаганнях взяли заступник керівника краю Іван Качур, народний депутат України Сергій Мошак, депутати місцевих рад.

Прочитати новину
18 липня

В Ужгородському районному центрі зайнятості допоможуть знайти роботу до душі

Літо – не тільки час відпочинку й невгамовної спеки, а й напруженої роботи працівників служби зайнятості. Насамперед це пов’язано з тим, що студенти закінчили вузи, училища й тепер шукають гідну роботу. Зазначимо, що значні сили Ужгородського районного центру зайнятості спрямовані на інформаційно-роз’яснювальну діяльність не лише серед дорослих громадян, а й – на перспективу – серед школярів, розповідає директор центру Віктор Георгійович ЛЕДІДА.

Прочитати новину
«1...489490[491]492»