Відео

16 серпня

Закарпаття-Угорщина: Бардак на кордоні (ВІДЕО)

Недільний ранок. Величезна черга на українсько-угорському кордоні в пункті пропуску «Тиса». Угорські митники вдають, що працюють. З чотирьох смуг на в’їзд до Угорщини працює лише одна. Сотні людей по 3-4 години на сонці чекають своєї черги на перетин кордону.

Прочитати новину
16 серпня

В Ужгороді біля мерії "розквітнув" молодіжний арт-проект (ВІДЕО)

В самому серці Ужгорода, посеред парку, який в народі називають «Цапля», неподалік від пам’ятнику художникам Ерделі та Бокшая, тепер можна розслабитись, випити пива, послухати музику і навіть прилягти на подушках.

Прочитати новину
16 серпня

На Закарпатті відроджують вимираючих карпатських буйволів (ВІДЕО)

Адже тварини за останнє десятиліття опинились на межі зникнення. На одній із ферм регіону живуть понад 20 особин - карпатські краї уже для тварини стали звичними, втім без допомоги ентузіастів, український вид буйвола може зникнути взагалі.

Прочитати новину
15 серпня

Гімн "Ще не вмерла Україна" російською мовою (ВІДЕО)

Мешканці Севастополя обурені відеороликом з серії, яка була знята до Дня незалежності України. У роликах 14 народностей, що населяють Україну, розповідають про любов до неї і співають гімн 14 різних мовах.

Прочитати новину
12 серпня

Сміттєпереробка по-ужгородськи (ВІДЕО)

Своєрідний сміттєпереробний завод в мініатюрі можна побачити на перехресті вулиць Гагаріна та Лавріщева в Ужгороді. Кульки зі сміттям у перехожих цигани вихоплюють ще за кілька десятків метрів від баків. Практично у вашій же присутності вони витрясають весь вміст непотребу.

Прочитати новину
11 серпня

Кашпировский сравнил Януковича со львом и Наполеоном (ВИДЕО)

Известный психотерапевт Анатолий Кашпировский заявил, что высоко ценит подписанные Украиной и Россией соглашения по Черноморскому флоту. Януковичу же Кашпировский рекомендует не прислушиваться абсолютно ко всем советам

Прочитати новину
10 серпня

Галявина перед ОДА – найкраще місце для танцмайданчику? (ВІДЕО)

Незвичну картину можна час від часу спостерігати перед будівлею Закарпатської облдержадміністрації в Ужгороді. Кілька молодих хлопців зелену галявину перед ОДА використовують… в якості танцмайданчику.

Прочитати новину
10 серпня

Кошицький музичний фонтан — один із найкрасивіших у світі (ВІДЕО)

Кошице – мальовниче місто, розташоване в східній частині Словаччини. Перша згадка про нього датується 1320 роком. Головною визначною пам'яткою і домінантою міста є Домський собор святої Єлизавети, який підноситься над Кошице і розташовується на центральній площі міста. Це - найбільша церква Словаччини.

Прочитати новину
03 серпня

Весь Ющенко: Від "Слава Ісусу Христу" до "Підніми свою дупу"! (Відео)

До уваги відвідувачів сайту! Інтернет-видання KARPATnews.in.ua у своїй новій рубриці "Ретро-Відео" пропонує Вам ще раз ознайомитися з найбільш скандальними відеосюжетами останніх років.

Прочитати новину
«1...177178[179]»