Відео

03 вересня

У Росії знову вирують масштабні лісові пожежі (ВІДЕО)

За один день вогонь охопив усе Нижнє Поволжя - Саратовську, Самарську і Волгоградську області. Рятувальники попередили, що він може поширитися і на сусідні регіони. Внаслідок пожеж у 20 населених пунктах згоріли 532 будівлі, 400 з яких - житлові будинки. "Тисяча людей залишилися без даху над головою", - повідомила начальник Управління інформації МНС Росії Ірина Андріанова.

Прочитати новину
03 вересня

ТОП рекламних роликів армії: українці та естонці найкумедніші (ВІДЕО)

Оборонні відомства різних країн світу шукають свій власний підхід для того, щоб у рекламних роликах зробити службу в армії привабливою для молоді.

Прочитати новину
02 вересня

У Росії з 1 жовтня звільнятимуть працівників, які курять (ВІДЕО)

Гендиректор видавничого дому "Ньюс Медіа Рус" Арам Габрелянов пояснює таку ініціативу на своєму підприємстві турботою про здоров'я підопічних.

Прочитати новину
02 вересня

В Ужгороді, крім кольорових, встановлять ще й ..."географічного ведмедя" (ВІДЕО)

У День Знань в Ужгороді святкові ватаги учнів фотографувалися навпроти ЗОШ № 9 біля скульптури не менш святкового ведмедя, що прикрасив скверик Петефі у День знань.

Прочитати новину
02 вересня

Ратушняк сфотографувався ще біля одного ужгородського ведмедя (ВІДЕО)

У середу, 1 вересня, в Ужгороді на площі Шандора Петефі було встановлено ще одну скульптуру Карпатського ведмедя – регіонального символу. Ведмедик виготовлений за власні кошти Сергія Ратушняка. Автором ідеї різнокольорової скульптури – є Михайло Колодко. На прес-конференції він зауважив, що цей ведмедик подарунок усім школярам до Дня знань.

Прочитати новину
01 вересня

В Ужгороді більшає пацієнтів виборчого дурдому (ВІДЕО)

Звісно, що Ужгород не Київ чи Москва. Тому серед пацієнтів місцевого політдурдому не так вже й багато Наполеонів, який, як відомо не тільки Київ, а саму Москву брав...

Прочитати новину
01 вересня

В Ужгороді "комунальники" з мітлами від Жолтані&Балога роздавали "професійні" поради (ВІДЕО)

Вчора, 31 серпня, в Ужгороді перехожі на площі ім. Шандора Петефі звернули увагу на доволі комічну ситуацію: двоє п'яничок у помаранчевих одностроях (які зазвичай одягають працівники Ужгородського комунального підприємства «КШЕП», коли прибирають вулиці міста) з незвичною старанністю охайно підмітали мокру від дощу площу.

Прочитати новину
01 вересня

Закарпаття: 1 вересня діти села Дротинці підуть у нову школу (ВІДЕО)

Напередодні свята Першого дзвоника в селі Дротинці, на Виноградівщині, відкрили щойно збудовану школу. У вівторок, 31 серпня, символічну стрічку новобудови урочисто перерізали очільник Закарпаття Олександр Ледида, його перший заступник Іван Бушко та керівник Виноградівського району Карло Резеш.

Прочитати новину
31 серпня

Двое датчан полетят в космос на самодельной ракете. ВИДЕО

На 30 августа назначен старт ракеты, которую изготовили конструкторы-любители из Дании.

Прочитати новину
31 серпня

Картина Караваджо "Поцілунок Іуди" доставлена в Україну (ВІДЕО)

Викрадена з Одеського музею Картина італійського митця "Поцілунок Іуди" літаком президента доставлена з Німеччини в Україну.

Прочитати новину
«1...169170[171]172173...175»