Відео

09 вересня

Володимир Яцуба, міністр регіонального розвитку та будівництва України: "На виборах підтримав би кандидатуру Володимира Приходька..."

Перебуваючи на Закарпатті, Міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба заявив, що особисто знайомий з двома основними кандидатами на посаду міського голови Ужгорода – Сергієм Ратушняком та Володимиром Приходько.

Прочитати новину
08 вересня

Шокуюче відео з борта теплохода, що потрапив у шторм. Відео

Судно потрапило в сильний шторм приблизно в 650 км від берегів Нової Зеландії влітку 2008-го року, однак лише тепер запис з'явився в інтернеті.

Прочитати новину
08 вересня

В Ужгороді "підприємець" напав на журналістів "Європейського медіа-центру"!

Сьогодні в Ужгороді на журналістів «Європейського медіа-центру» було здійснено напад. Цікавим фактом є те, що саме у цей день у світі відзначають міжнародний день солідарності журналістів.

Прочитати новину
08 вересня

Сірий Ужгород, або Граблі не винні…

За останнє десятиліття Ужгород із охайного, затишного та привабливого для багатьох українських та закордонних туристів міста став сірим, брудним та загазованим. Масово вирубуються дерева, знищуються паркові та відпочинкові зони, руйнуються пам’ятки історії та архітектури.

Прочитати новину
08 вересня

Эротическое видео Лизы Боярской и Валерия Меладзе появилось в Сети (ВИДЕО)

Эротическое видео на песню Валерия Меладзе «Небеса» с Лизой Боярской в главной роли стало достоянием общественности. В клипе Боярская, которая совсем недавно вышла замуж, изображает спящую красавицу, а Меладзе – прекрасного принца.

Прочитати новину
08 вересня

Названы самые "зажигательные" песни (ВИДЕО)

Композиция «Bohemian Rhapsody» группы Queen признана лучшей песней для того, чтобы махать под нее горящей зажигалкой. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного компанией-производителем зажигалок Zippo в Великобритании.

Прочитати новину
08 вересня

Козацтво та міліція підписали угоду про охорону правопорядку в місті Ужгороді (ВІДЕО)

У стінах Ужгородського МУ УМВС України в Закарпатській області відбулося урочисте засідання-конференція за участі очільників крайових громадських організацій, правоохоронних органів та навчальних закладів, а також журналістів. Темою обговорення на зустрічі було залучення до охорони громадського порядку та профілактики правопорушень в м. Ужгороді громадських формувань із числа козаків, студентів місцевих вишів та ветеранів ужгородської міської міліції.

Прочитати новину
06 вересня

ВІДЕО-Новини з ужгородського Корзо

Головні соціально-культурні відео новин з життя міста від журналістів «Європейського медіа-центру» (м.Ужгород, Закарпаття). Цього разу ви дізнаєтесь про:

Прочитати новину
05 вересня

ФУТБОЛ - Польша - Украина 1:1. Видео

Скучно и... бестолково

Прочитати новину
05 вересня

ФУТБОЛ - Отбор к Евро-2012. Андорра - Россия 0:2. Видео

Все вполне прогнозируемо...

Прочитати новину
«1...169170[171]172173...176»