Відео

27 серпня

Північно-західною Німеччиною пронісся ураган (ВІДЕО)

Проливні дощі та сильні вітри допекли німцям уночі. Найбільше від негоди постраждали землі Північний Рейн-Вестфалія та Нижня Саксонія. У низці міст оголосили надзвичайний стан.

Прочитати новину
27 серпня

Анамнез хвороби, або Ужгородський дурдом (ВІДЕО)

Відомо, що українська політика є добре режисованим шоу, де дієві особи ведуть себе у спосіб який загал давно сприймає як поведінку пацієнтів специфічного лікувального закладу для осіб, які страждають психічними відхиленнями від загально прийнятних норм поведінки. Той заклад у народі називають – дурдомом.

Прочитати новину
27 серпня

Творчому об’єднанню професійних художників Закарпаття — 20 рочків! (ВІДЕО)

З нагоди 20-тої річниці заснування Творчого об’єднання професійних художників Закарпаття гостями прес-центру “Нове Закарпаття” сьогодні були непересічні закарпатські художники, доброзичливі люди з позитивною енергетикою і світобаченням Василь Брензович, Емма Левацька, Петро Гайович та Василь Попович.

Прочитати новину
26 серпня

Перечинський матюкальник повертається... (ВІДЕО)

Скандально відомий екс-голова Перечинської РДА Михайло Данча (саме він публічно назвав тодішнього прем’єр-міністра Украни «курвою з косою») повертається у політику.

Прочитати новину
26 серпня

У закарпатця в Румунії конфіскували автівку — через контрабанду сигарет (ВІДЕО)

Вчора, 25 серпня, мешканець Закарпаття на автомобілі "Опель" не пройшов "зелений коридор" на румунській митниці. У пункті пропуску "Солотвино - Сігету-Мармацієй" в сховках його автомобіля виявили 213 пачок сигарет.

Прочитати новину
26 серпня

80% наркоринку — дози кайфу, виготовлені з медпрепаратів (ВІДЕО)

Коноплі, мак та наркотики, що з них виготовляються, - відходять у минуле. 80% наркоринку Донеччини, кажуть тамтешні правоохоронці, тепер складають дози кайфу, виготовлені з медпрепаратів. Зокрема, знеболювальних і протизапальних пігулок.

Прочитати новину
25 серпня

Краматорськ святкував День незалежності разом із Закарпатським народним хором (ВІДЕО)

Державний Заслужений Закарпатський народний хор України виступив у МБК ім. Леніна 23 серпня. На концерті прозвучало багато українських народних пісень, глядачі побачили закарпатські народні танці та отримали багато позитивних емоцій.

Прочитати новину
25 серпня

Рух "Femen" святкує День незалежності по-своєму — наголо! (ВІДЕО)

Розкуті дівчата наголо заспівали гімн України.

Прочитати новину
25 серпня

У Вінниці з нагоди Дня незалежності влаштували парад наречених (ВІДЕО)

Півсотні панянок вбралися у весільні сукні, аби нагадати вінничанам, що кохати і одружуватися - це прекрасно. Заради святкового проїзду у місті перекрили майже усі вулиці.

Прочитати новину
24 серпня

Гра кошицьких 22 дзвонів — одне із див світу (ВІДЕО)

Сайт KARPATNEWS.in.ua продовжує знайомитися своїх читачів з цікавими місцями Карпатського регіону. Ми вже розповідали (навіть демонстрували) про музичний фонтан у словацькому містечку Кошице. Сьогодні пропонуємо Вам не лише побачити ще одне диво цього невеличкого міста – електричне дерево-дзвіницю, але й почути його неповторний дзвін.

Прочитати новину
«1...168169[170]171172173»