Відео

08 вересня

Эротическое видео Лизы Боярской и Валерия Меладзе появилось в Сети (ВИДЕО)

Эротическое видео на песню Валерия Меладзе «Небеса» с Лизой Боярской в главной роли стало достоянием общественности. В клипе Боярская, которая совсем недавно вышла замуж, изображает спящую красавицу, а Меладзе – прекрасного принца.

Прочитати новину
08 вересня

Названы самые "зажигательные" песни (ВИДЕО)

Композиция «Bohemian Rhapsody» группы Queen признана лучшей песней для того, чтобы махать под нее горящей зажигалкой. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного компанией-производителем зажигалок Zippo в Великобритании.

Прочитати новину
08 вересня

Козацтво та міліція підписали угоду про охорону правопорядку в місті Ужгороді (ВІДЕО)

У стінах Ужгородського МУ УМВС України в Закарпатській області відбулося урочисте засідання-конференція за участі очільників крайових громадських організацій, правоохоронних органів та навчальних закладів, а також журналістів. Темою обговорення на зустрічі було залучення до охорони громадського порядку та профілактики правопорушень в м. Ужгороді громадських формувань із числа козаків, студентів місцевих вишів та ветеранів ужгородської міської міліції.

Прочитати новину
06 вересня

ВІДЕО-Новини з ужгородського Корзо

Головні соціально-культурні відео новин з життя міста від журналістів «Європейського медіа-центру» (м.Ужгород, Закарпаття). Цього разу ви дізнаєтесь про:

Прочитати новину
05 вересня

ФУТБОЛ - Польша - Украина 1:1. Видео

Скучно и... бестолково

Прочитати новину
05 вересня

ФУТБОЛ - Отбор к Евро-2012. Андорра - Россия 0:2. Видео

Все вполне прогнозируемо...

Прочитати новину
05 вересня

ФУТБОЛ - ШОК! Португалия - Кипр 4:4. Видео

Хоккейный результат, который мало кто мог спрогнозировать...

Прочитати новину
03 вересня

У Росії знову вирують масштабні лісові пожежі (ВІДЕО)

За один день вогонь охопив усе Нижнє Поволжя - Саратовську, Самарську і Волгоградську області. Рятувальники попередили, що він може поширитися і на сусідні регіони. Внаслідок пожеж у 20 населених пунктах згоріли 532 будівлі, 400 з яких - житлові будинки. "Тисяча людей залишилися без даху над головою", - повідомила начальник Управління інформації МНС Росії Ірина Андріанова.

Прочитати новину
03 вересня

ТОП рекламних роликів армії: українці та естонці найкумедніші (ВІДЕО)

Оборонні відомства різних країн світу шукають свій власний підхід для того, щоб у рекламних роликах зробити службу в армії привабливою для молоді.

Прочитати новину
02 вересня

У Росії з 1 жовтня звільнятимуть працівників, які курять (ВІДЕО)

Гендиректор видавничого дому "Ньюс Медіа Рус" Арам Габрелянов пояснює таку ініціативу на своєму підприємстві турботою про здоров'я підопічних.

Прочитати новину
«1...165166[167]168169...172»