Відео

20 жовтня

Радиолокационная станция в Мукачево под угрозой закрытия (ВИДЕО)

Едва ли не самой острой проблемой военного сотрудничества двух стран остается - использование россиянами украинских объектов. В советское время военная цепочка тесно связывала Украину и Россию и жизнь одних объектов была невозможна без других.

Прочитати новину
20 жовтня

Президент Янукович відкрив відремонтовані кілометри траси Київ-Чоп

До ЄВРО-2012 готова ще одна ділянка головної дороги на Захід. Разом з будівельниками відремонтовані кілометри траси Київ-Чоп у Рівненській областівідкривав Президент України Віктор Янукович.

Прочитати новину
19 жовтня

Сергій Ратушняк: "Хазяїном Ужгорода йде Віктор Балога, "смотрящім" - Іван Балога, прокурором - Павло Балога, а клоуном для підпису - Погорєлов" (відео)

Мер Ужгорода під час прес-конференції розповів, що вже звик до того, що його опоненти обливають брудом. Щодо того, що сіті-лайти його конкурента по виборах - Віктора Погорєлова, невідомі обліпили наклейками "Від банди Барва", то Сергій Ратушняк вважає, що це - провокація мукачівських бандитів.

Прочитати новину
19 жовтня

Мер Ужгорода пояснив, чим саме його зацікавили яйця журналіста (відео)

Сергій Ратушняк вважає, що журналіст газети "Місцевий час" Віктор Щадей, який 5 років тому жбурляв яйцями у його попередника - Віктора Погорєлова, провокував його під час останньої сесії міськради. Міський голова Ужгорода заявив, що, на відміну від Погорєлова, не залишив би яйцекидання без силової відповіді.

Прочитати новину
19 жовтня

Сергій Ратушняк: «Балога і Петьовка до виборів залучають чорних магів, ворожок та гадалок» (відео)

19 жовтня, під час прес-конференції міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк розповів за рахунок чого його опоненти намагаються виграти вибори. За його словами, Балога, Петьовка та екс-мер Ужгорода Погорєлов вже десяток років займаються чорною магією, знайомі з головними ворожками, гадалками.

Прочитати новину
19 жовтня

Мер Ужгорода: "На щастя, я не Ален Делон. Для нього, бо він немає в моїй особі конкурента..." (відео)

Сергію Ратушняку сьогодні, 19 жовтня, під час прес-конференції не сподобалася надто пильна увага до нього з боку фотографа. Міський голова Ужгорода ввічливо попросив останнього припинити зйомку, водночас порівнявши себе з зіркою світового кінематографу Аленом Делоном.

Прочитати новину
16 жовтня

Члени Ужгородської виборчої комісії просять захисту в міліції та СБУ (фото, відео)

Члени Ужгородської міської територіальної виборчої комісії заявляють про системний тиск, що чиниться на них, а також про погрози фізичною розправою та залякування.

Прочитати новину
14 жовтня

Сергій Ратушняк про заборону продажу алкоголя: не подобається - до суду, не подобається - референдум..." (відео)

Міcький голова Ужгорода Сергій Ратушняк вважає правильним рішення про заборону продажу в нічний час алкоголю в Ужгороді. На його думку, продаж спиртного в магазинах погіршує криміногенну ситуацію в місті.

Прочитати новину
14 жовтня

Мэр Ужгорода: "Те, кто придут в меня стрелять, должны понимать, что я могу быстрее выстрелить..." (видео)

Городской головы Ужгорода Сергей Ратушняк заявляет, что не пользуется личной охраной. Более того, Сергей Ратушняк говорит о том, что у него никогда и не было охранников. А те, молодые люди спортивной внешности, которых можно иногда увидеть возле него - всего-навсего его друзья.

Прочитати новину
14 жовтня

Ратушняк про свої біл-борди: "Буду коло вінігрету якоюсь котлетою..." (відео)

Мер Ужгорода каже, що тривалий час не виставляв в місті свої біл-борди тому, що хотів, щоб "люди наситились цим політичним вінігретом". Виставляючи цей різновид агітпродукції політик розраховує насамперед на тих виборців, які ще досі не визначилися. Про це заявив Сергій Ратушняк під час прес-конференції.

Прочитати новину
«1...159160[161]162163...173»