Спортивні новини

13 жовтня

Усик дебютував у суперважкій вазі з перемоги

Українець Олександр Усик дебютував у суперважкій вазі з перемоги. Після сьомого раунду суперник українця 38-річний американець Чез Візерспун відмовився виходити в ринг.

Прочитати новину
13 жовтня

Закарпатські команди стартували у Вищій лізі чемпіонату України з гандболу

10 та 11 жовтня на «Карпати Арені» відбулися відразу чотири мітчі

13 жовтня

«Минай» вириває нічию в «Руха» на останній хвилині

«Минай» на останніх хвилинах вирвав нічию в надзвичайно драматичному західноукраїнському дербі. Домашня гра з львівським «Рухом» завершилася з рахунком 1:1. Що цікаво, забивали обидві команди в останні 5 хвилин матчу. Так на 87-ій хвилині після стандарту відзначився Юрій Копина. Але після цього голу закарпатці не здалися і на 2-ій доданій арбітром хвилині блискучим ударом зрівняв рахунок Роберт Гегедош.

10 жовтня

ФК «Ужгород» мінімально переміг ФК «Калуш»

У 14-ому турі єдиний гол Артема Корольчука приніс підопічним Василя Варги перемогу над «Калушем»

06 жовтня

«Карпати» двічи зіграли з «Дніпрянкою»: поразка і перемога

У жіночій Суперлізі вперед вирвалась «Галичанка», яка в третьому турі двічі перемогла «Реал» (34:29 та 40:20). У львівської команди 12 очок з 12-ти можливих

06 жовтня

«Минай» мінімально поступився у Горішніх Плавнях

ФК «Минай» в 12 турі перервав свою 6-матчеву переможну серію та мінімально поступився «Гірник-Спорту» з рахунком 1:0. Наша команда пропустила гол на початку гри – на 9-ій хвилині Олег Дмитренко зрізав м’яч у власні ворота. На жаль, зрівняти рахунок закарпатцям не вдалося і ми зазнали 3-ої поразки у Першій лізі

01 жовтня

Завдяки голу Пуканича ФК «Ужгород» переміг ФК «Буковину»

У 12-ому турі головна команда обласного центру Закарпаття була налаштована виключно на звитягу

01 жовтня

18-річна українка Магучих завоювала «срібло» чемпіонату світу з легкої атлетики

Українська спортсменка встановила особистий рекорд

30 вересня

«Минай» переміг «Черкащину»

Є шоста поспіль перемога! «Минай» в 11 турі вдома переміг свого вчорашнього опонента по Другій лізі – ФК «Черкащину».