Спортивні новини

18 серпня

Відкритий чемпіонат Мукачева зібрав 26 провідних шашкістів Закарпаття

15 серпня в Мукачеві відбувся шашковий турнір. На думку учасників, він виявився найкращим у цьому році і став справжнім святом для любитеів цієї інтелектуальної гри.

Прочитати новину
18 серпня

Ужгородське "Закарпаття" розплавить "Титан" за футбольними правилами

А як розплавити титан?.. Зізнаюся, цього навіть не уявляю: настільки непростою для сприйняття спортивного журналіста є мова фізики. Певно такі складнощі виникають і в учасників сьогоднішньої дуелі. Та, можливо, головний тренер ФК «Закарпаття» Ігоря Гамула відає що робити.

Прочитати новину
18 серпня

Київське "Динамо" "вимучило" домашню нічию з амстердамським "Аяксом"

Питання заміни головного тренера в Києві стало ще більш актуальним

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - Александр Ярославский: "Никогда в жизни не сяду рядом с Суркисом"

Харьковский "Металлист" лишен девяти очков в первенстве страны сезону-2010/11 за участие в договорном матче с львовскими "Карпатами" в 2008 году. Такое решение принял Контрольно-дисциплинарный комитет (КДК) Федерации футбола Украины (ФФУ).

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ. Прогнози журналістів на матч ФК "Закарпаття" — ФК "Титан"

Пан або пропав — ось реалії Кубка України. Нічиї бути не може, дуель складається з одного матчу. Тож не виключено, що у середу на «Авангарді» побачимо не лише основні 90 хвилин, а й додаткові дві п’ятнадцятихвилинки, ба — навіть серію пенальті!

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - «Ливерпуль» заинтересовался Милевским

Английский «Ливерпуль» готов составить конкуренцию московскому «Локомотиву» в борьбе за трансфер нападающего киевского «Динамо» и сборной Украины Артёма Милевского.

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - Олег САЛЕНКО: «Игроки у «Динамо» есть, а играть некому»

Экс-нападающий киевского «Динамо» Олег Саленко поделился своим мнением о нынешней игре своей бывшей командой, а также рассказал, что думает о перспективах динамовцев в двухматчевой дуэли с «Аяксом» за выход в групповой турнир Лиги чемпионов.

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - С «Металлиста» и «Карпат» снято по 9 очков за «договорняк»

Информация о решении Контрольно-дисциплинарного комитета (КДК) ФФУ относительно договорного матча чемпионата Украины сезона 2007/08 «Металлист» — «Карпаты» (4:0), наконец, приобрела официальный статус.

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - «Динамо» — «Аякс»: прогнозы специалистов

В преддверии сегодняшнего матча 4-го квалификационного раунда Лиги чемпионов между киевским «Динамо» и амстердамским «Аяксом» известные в недалеком прошлом футболисты, которые выступали в свое время в голландских клубах, на страницах издания «Команда» поделились своими прогнозами на этот поединок.

Прочитати новину
17 серпня

Матч “Динамо” - “Аякс” транслюватиме ТРК ”Україна”

Вирішено питання про трансляцію матчу “Динамо” - “Аякс” на одному з ефірних каналів. Цим каналом стала ТРК “Україна”, стверджує “Динамомания”.

Прочитати новину
«1...11781179[1180]11811182...1191»