Спортивні новини

19 серпня

ФУТБОЛ - Гамула радить гравцям серйозно замислитися над подальшею долею

Про свою воліє мовчати?

Прочитати новину
19 серпня

ФУТБОЛ - Мартин Йол: «В Амстердаме «Динамо» ждет ад»

Главный тренер «Аякса» Мартин Йол после вчерашнего матча с киевским «Динамо» в рамках 4-го квалификационного раунда Лиги чемпионов, который завершился со счетом 1:1, пообещал украинской команде ад во время ответного поединка в Амстердаме.

Прочитати новину
18 серпня

ФУТБОЛ - "Закарпаття" геть втратило сором...

Вдома головна команда краю програла маловідомому "Титану" з рахунком 2:3 і вилетіла з розіграшу Кубка України.

Прочитати новину
18 серпня

Україна отримала друге золото Юнацької Олімпіди

У Сінгапурі на І Юнацьких Олімпійських іграх завершився фінал з плавання на 50 м вільним стилем. Перше місце і золоту нагороду здобув український спортсмен Андрій Горов.

Прочитати новину
18 серпня

Закарпаття намагається повернути колишню спортивну славу

В ході перших днів свого перебування на посаді керівника Закарпатської ОДА Олександр Ледида неодноразово підкреслював, що разом із забезпеченням належного розвою туристичної справи на теренах Срібної землі, величезна увага приділятиметься будівництву нових спортивно-оздоровчих комплексів, зміцненню матеріально-технічної бази діючих. Адже постала потреба повернути Закарпаттю колишню його спортивну славу. Пальму першості в її зеніті займали футбол, волейбол, гірськолижний спорт.

Прочитати новину
18 серпня

ФУТБОЛ - "Карпати" будуть очищати футбол від Суркіса

Львівські "Карпати" будуть подавати апеляцію на рішення КДК ФФУ про прозбавлення клубу 9 очок та дискваліфікацію керівників команди, які отримали покарання за організацію договірного матчу з харківським "Металістом".

Прочитати новину
18 серпня

Відкритий чемпіонат Мукачева зібрав 26 провідних шашкістів Закарпаття

15 серпня в Мукачеві відбувся шашковий турнір. На думку учасників, він виявився найкращим у цьому році і став справжнім святом для любитеів цієї інтелектуальної гри.

Прочитати новину
18 серпня

Ужгородське "Закарпаття" розплавить "Титан" за футбольними правилами

А як розплавити титан?.. Зізнаюся, цього навіть не уявляю: настільки непростою для сприйняття спортивного журналіста є мова фізики. Певно такі складнощі виникають і в учасників сьогоднішньої дуелі. Та, можливо, головний тренер ФК «Закарпаття» Ігоря Гамула відає що робити.

Прочитати новину
18 серпня

Київське "Динамо" "вимучило" домашню нічию з амстердамським "Аяксом"

Питання заміни головного тренера в Києві стало ще більш актуальним

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - Александр Ярославский: "Никогда в жизни не сяду рядом с Суркисом"

Харьковский "Металлист" лишен девяти очков в первенстве страны сезону-2010/11 за участие в договорном матче с львовскими "Карпатами" в 2008 году. Такое решение принял Контрольно-дисциплинарный комитет (КДК) Федерации футбола Украины (ФФУ).

Прочитати новину
«1...11711172[1173]11741175...1185»