Спортивні новини

18 серпня

Україна отримала друге золото Юнацької Олімпіди

У Сінгапурі на І Юнацьких Олімпійських іграх завершився фінал з плавання на 50 м вільним стилем. Перше місце і золоту нагороду здобув український спортсмен Андрій Горов.

Прочитати новину
18 серпня

Закарпаття намагається повернути колишню спортивну славу

В ході перших днів свого перебування на посаді керівника Закарпатської ОДА Олександр Ледида неодноразово підкреслював, що разом із забезпеченням належного розвою туристичної справи на теренах Срібної землі, величезна увага приділятиметься будівництву нових спортивно-оздоровчих комплексів, зміцненню матеріально-технічної бази діючих. Адже постала потреба повернути Закарпаттю колишню його спортивну славу. Пальму першості в її зеніті займали футбол, волейбол, гірськолижний спорт.

Прочитати новину
18 серпня

ФУТБОЛ - "Карпати" будуть очищати футбол від Суркіса

Львівські "Карпати" будуть подавати апеляцію на рішення КДК ФФУ про прозбавлення клубу 9 очок та дискваліфікацію керівників команди, які отримали покарання за організацію договірного матчу з харківським "Металістом".

Прочитати новину
18 серпня

Відкритий чемпіонат Мукачева зібрав 26 провідних шашкістів Закарпаття

15 серпня в Мукачеві відбувся шашковий турнір. На думку учасників, він виявився найкращим у цьому році і став справжнім святом для любитеів цієї інтелектуальної гри.

Прочитати новину
18 серпня

Ужгородське "Закарпаття" розплавить "Титан" за футбольними правилами

А як розплавити титан?.. Зізнаюся, цього навіть не уявляю: настільки непростою для сприйняття спортивного журналіста є мова фізики. Певно такі складнощі виникають і в учасників сьогоднішньої дуелі. Та, можливо, головний тренер ФК «Закарпаття» Ігоря Гамула відає що робити.

Прочитати новину
18 серпня

Київське "Динамо" "вимучило" домашню нічию з амстердамським "Аяксом"

Питання заміни головного тренера в Києві стало ще більш актуальним

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - Александр Ярославский: "Никогда в жизни не сяду рядом с Суркисом"

Харьковский "Металлист" лишен девяти очков в первенстве страны сезону-2010/11 за участие в договорном матче с львовскими "Карпатами" в 2008 году. Такое решение принял Контрольно-дисциплинарный комитет (КДК) Федерации футбола Украины (ФФУ).

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ. Прогнози журналістів на матч ФК "Закарпаття" — ФК "Титан"

Пан або пропав — ось реалії Кубка України. Нічиї бути не може, дуель складається з одного матчу. Тож не виключено, що у середу на «Авангарді» побачимо не лише основні 90 хвилин, а й додаткові дві п’ятнадцятихвилинки, ба — навіть серію пенальті!

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - «Ливерпуль» заинтересовался Милевским

Английский «Ливерпуль» готов составить конкуренцию московскому «Локомотиву» в борьбе за трансфер нападающего киевского «Динамо» и сборной Украины Артёма Милевского.

Прочитати новину
17 серпня

ФУТБОЛ - Олег САЛЕНКО: «Игроки у «Динамо» есть, а играть некому»

Экс-нападающий киевского «Динамо» Олег Саленко поделился своим мнением о нынешней игре своей бывшей командой, а также рассказал, что думает о перспективах динамовцев в двухматчевой дуэли с «Аяксом» за выход в групповой турнир Лиги чемпионов.

Прочитати новину
«1...11371138[1139]11401141...1151»