Політичні новини

05 серпня

Януковича вырезали из арбуза

Специалист по карвингу (восточное искусство резьбы по фруктам и овощам) Яна Михайлова вырезала портрет Президента Украины Виктора Януковича на арбузе.

Прочитати новину
05 серпня

В партию Балоги попросился известный журналист

Известный телеведущий и журналист Данила Яневский написал заявление о вступлении в партию «Единый Центр».

Прочитати новину
05 серпня

Міжгірщина визначилась із новим меншим складом районної ради

Цими днями відбулось засідання XXXІІ сесії районної ради V скликання, яке було зумовлене пропозицією та підписами 30 депутатів райради і проведено у відповідності до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. На ньому обговорено такі питання порядку денного: “Про зменшення загального складу Міжгірської районної ради” та “Різне”.

Прочитати новину
04 серпня

Під міністром оборони знову хитається крісло

В кінці серпня міністр оборони Михайло Єжель може бути відправлений у відставку. Як пише газета "Дело", головними питаннями, які планують обговорити члени Ради нацбезпеки і оборони 20 серпня, стане діяльність міністерства оборони.

Прочитати новину
04 серпня

Протягом року Україна має виплатити іноземцям 39 мільярдів доларів

На початок квітня 2010 року заборгованість українського уряду і приватного сектора перед іноземними інвесторами, яку потрібно погасити протягом 12 місяців, склала 38,6 млрд. доларів. Про це ідеться в інформаційному повідомленні НБУ про структуру короткострокових зобов'язань України, пише газета "Дело".

Прочитати новину
04 серпня

У Тячеві встановили неоднозначний пам’ятник городянам, які загинули у Першій та Другій світових війнах

У Тячеві 18-го липня на центральній площі міста було встановлено пам’ятник жителям, які загинули у Першій та Другій світових війнах. Монумент складається з трьох кам’яних стел: на перших двох розміщені імена тячівців, що загинули у війнах впродовж ХХ століття, натомість на третій плиті встановлено Турула.

Прочитати новину
04 серпня

У Варшаві прихильники Леха Качинського побилися з поліцією ...за хрест

У Варшаві сталися зіткнення між поліцією та прихильниками Леха Качинського, який загинув на початку квітня під час аварії Ту-154 під Смоленськом.

Прочитати новину
04 серпня

Руслана хоче "прихопити" львівський кінотеатр за 1 гривню?

Група людей на чолі з найвищим керівництвом Львова вирішили «прихопити» три комунальних кінотеатри у місті. І мають намір зробити це ще за цієї каденції. Про це під час прес-конференції 3 серпня повідомила член комісії культури, депутат Львівської міської ради Наталія Усач.

Прочитати новину
03 серпня

12 серпня у Львові зустрінуться керівники 8 регіонів Західної України

12 серпня до Львова на регіональні обговорення проекту Податкового кодексу України приїдуть сім голів ОДА - Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Прочитати новину
03 серпня

880 сімей закарпатців очікують на свою квартиру від держави

В Україні налічується близько 1 мільйона 174 тисяч сімей та одиноких осіб, що стоять в черзі на отримання житла.

Прочитати новину
«1...17221723[1724]172517261727»