Політичні новини

30 липня

Закарпатські сестрички-смерічки ростуть до неба з одного кореня роду-родоводу

У розвитку туристичної справи і рекреації бачить майбутнє свого краю сільський голова Синевирської Поляни Юрій Горват. Адже саме тут, у підніжжі “Морського ока”, піднебесних Горган, формуються основні потоки Тереблі, збереглися в першозданній красі унікальні пам’ятки природи, творіння рук людських, творчі доробки пам’яток історії, культури і дерев’яного зодчества, народних ремесел, тож пропагування дивних окрестів і чудо-місцини вже давно стало його кровною справою.

Прочитати новину
30 липня

На Закарпатті відбувся "круглий стіл" з питань молодіжної політики у регіоні

У четвер, 29 липня, у Закарпатській облдержадміністрації відбувся круглий стіл, де розглядалися питання реалізації молодіжної політики в області. З представниками молодіжних організацій краю зустрічався заступник голови облдержадміністрації Іван Качур.

Прочитати новину
30 липня

У санаторіях Закарпаття відпочивальникам пропонують масаж вулканічним камінням

У санаторії ”Карпатія” в Хустському районі Закарпаття пропонують масаж вулканічним камінням. Він розслабляє, знімає депресію і стрес. Триває 90 хвилин.

Прочитати новину
29 липня

В Китае нашли мальчика с 6 пальцами на руках и ногах! (ФОТО, ВИДЕО)

В Китае найден мальчик, у которого на руках и ногах по 6 пальцев. Зовут его Янг Гунчун, семья уникума живет в провинции Хинань.

Прочитати новину
29 липня

Росія остаточно відмінила "чорні списки" для українців

Міністерство закордонних справ Росії підтвердило рішення президента Росії Дмитра Мєдвєдєва про відмову в україно-російських відносинах від практики "чорних списків".

Прочитати новину
29 липня

Німеччина пом'якшила вимоги до документів українців

Німеччина має намір відкликати протест проти застосування у відносинах з Україною Гаазької конвенції 1961 року. Цією конвенцією скасовується консульська легалізація тих офіційних документів, які громадяни країн подають до дипломатичних установ протилежної країни.

Прочитати новину
29 липня

СБУ вилучила з незаконного обігу рекордну для Європи партію кокаїну - 1200 кг

СБУ вилучила з незаконного обігу рекордну для Європи за останні 10 років партію кокаїну - 1200 кг. Спецоперація проходила на території Одеської, Івано-Франківської та Львівської областей у взаємодії з Державною митною службою, Державною прикордонною службою, Генпрокуратурою України та іноземними партнерами. Про це сьогодні на брифінгу повідомила прес-секретар голови СБУ Марина Остапенко, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

Прочитати новину
29 липня

Балога вирішив прикрити старих і заплямованих молодими і чистими?

Партія "Єдиний центр" готова надати 50% місць у своїх виборчих списках на місцевих виборах молодим політикам. Тож, як бачимо, відмивати можна не лише гроші, але й забруднене реноме

Прочитати новину
29 липня

Жара в Европе - результат испытания климатического оружия?

Некоторые специалисты подозревают, что в нынешних температурных рекордах виновато не глобальное потепление, а применение американцами военных разработок.

Прочитати новину
29 липня

Паводки в Карпатах будут случаться чаще

В ближайшие годы в Карпатах вырастет угроза паводков, - прогнозирует Гидрометеорологический центр.

Прочитати новину
«1...17151716[1717]1718»