Політичні новини

09 серпня

ВЛАДА ПІДВИЩИТЬ ЦІНИ НА ГАЗ ЩЕ НА 50%?

Україна має намір підвищити ціни на газ для населення ще на 50% з квітня 2011 року. Про це йдеться в меморандумі української влади Міжнародному валютному фонду, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Прочитати новину
09 серпня

Володимир Приходько: "Був і залишаюся ужгородцем…"

Залучення інвестицій в економіку держави – головне завдання будь-якої влади. Адже це – нові робочі місця, додаткові надходження до бюджету, розвиток інфраструктури тощо. В Україні з різних причин в останні роки приток іноземного капіталу був призупинений. Інвесторів насамперед лякали політична нестабільність в державі, непередбачуваність законодавства та слабкість національної валюти.

Прочитати новину
08 серпня

Прокуратура Львова добивается запрета на флаги с черными лентами в День победы

Прокуратура Львова опротестовала решение Львовского городского совета вывешивать государственный флаг с черной лентой в День победы 9 мая во Львове.

Прочитати новину
08 серпня

1 миллиард "откупных" - за спокойствие Черновецкого?

Как говорят в коридорах КГГА, увидеть Леонида Черновецкого на рабочем месте можно будет не раньше середины сентября. Если брать во внимание нынешнюю активность ГПУ, то к тому времени большинство его «сослуживцев» уже могут оказаться на нарах столичных следственных изоляторов. Только в июле против чиновников КГГА было возбуждено 20 (!) уголовных дел.

Прочитати новину
08 серпня

К приезду Януковича название Черновцов написали с ошибками (ФОТО)

В Черновцах на празднование 70 - летия области ожидают приезда высокопоставленных должностных лиц.

Прочитати новину
08 серпня

Глава партії госпіталізований з ножовим пораненням

В результаті бійки в одному з ресторанів Одеси госпіталізований і прооперований лідер партії "Родина" Ігор Марков. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на одеську телекомпанію "Круг".

Прочитати новину
08 серпня

Сьогодні на Закарпатті пройде фестиваль "Колочавське відлуння-2010"

У неділю, 8 серпня, у селі Колочава, що у Міжгірському районі Закарпатської області, відбудеться XІV фестиваль чесько-української дружби “Колочавське відлуння-2010”.

Прочитати новину
07 серпня

Табачник вважає іспит з української мови непотрібним

Іспит з української мови при вступі до аспірантури і при отриманні ступеню кандидата наук є непотрібним. Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник, повідомляють Українські новини.

Прочитати новину
07 серпня

В Венгрии прошла церемония инаугурации нового Президента

В Венгрии состоялась церемония инаугурации нового Президента страны Пала Шмитта.

Прочитати новину
06 серпня

С благословения президента Саркози во Франции сносят цыганские поселения

Согласно указу президента Франции Николя Саркози, в стране началась ликвидация нелегальных цыганских поселений. Так, сегодня полиция занимается сносом лагеря, в котором проживают порядка ста цыган, в городе Сент-Этьен.

Прочитати новину
«1...17121713[1714]17151716...1718»