Політичні новини

04 серпня

Протягом року Україна має виплатити іноземцям 39 мільярдів доларів

На початок квітня 2010 року заборгованість українського уряду і приватного сектора перед іноземними інвесторами, яку потрібно погасити протягом 12 місяців, склала 38,6 млрд. доларів. Про це ідеться в інформаційному повідомленні НБУ про структуру короткострокових зобов'язань України, пише газета "Дело".

Прочитати новину
04 серпня

У Тячеві встановили неоднозначний пам’ятник городянам, які загинули у Першій та Другій світових війнах

У Тячеві 18-го липня на центральній площі міста було встановлено пам’ятник жителям, які загинули у Першій та Другій світових війнах. Монумент складається з трьох кам’яних стел: на перших двох розміщені імена тячівців, що загинули у війнах впродовж ХХ століття, натомість на третій плиті встановлено Турула.

Прочитати новину
04 серпня

У Варшаві прихильники Леха Качинського побилися з поліцією ...за хрест

У Варшаві сталися зіткнення між поліцією та прихильниками Леха Качинського, який загинув на початку квітня під час аварії Ту-154 під Смоленськом.

Прочитати новину
04 серпня

Руслана хоче "прихопити" львівський кінотеатр за 1 гривню?

Група людей на чолі з найвищим керівництвом Львова вирішили «прихопити» три комунальних кінотеатри у місті. І мають намір зробити це ще за цієї каденції. Про це під час прес-конференції 3 серпня повідомила член комісії культури, депутат Львівської міської ради Наталія Усач.

Прочитати новину
03 серпня

12 серпня у Львові зустрінуться керівники 8 регіонів Західної України

12 серпня до Львова на регіональні обговорення проекту Податкового кодексу України приїдуть сім голів ОДА - Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Прочитати новину
03 серпня

880 сімей закарпатців очікують на свою квартиру від держави

В Україні налічується близько 1 мільйона 174 тисяч сімей та одиноких осіб, що стоять в черзі на отримання житла.

Прочитати новину
02 серпня

На Закарпаття їде віце-прем'єр Борис Колесніков

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков планує відвідати Івано-Франківську та Закарпатську області. Про це повідомили у прес-службі віце-прем'єра.

Прочитати новину
02 серпня

Закарпатська влада просить Київ залишити представництво МЗС в Ужгороді

У Закарпатті хочуть ліквідувати представництво МЗС та перенести його до Львова. Офіційного рішення про це ще немає. У закордонному відомстві кажуть: наразі йдеться про оптимізацію дипломатичних установ, метою чого є економія бюджетних коштів.

Прочитати новину
02 серпня

В Ужгороді діє Центр медико-соціальної допомоги дітям і молоді

Клініка, дружня до молоді, працює в місті Турбота про дітей та молодь - запорука успішного розвитку будь-якого суспільства. Діти та молодь найлегше і найшвидше сприймають нову інформацію, набувають нових умінь, навичок та звичок. На жаль, інколи ці звички є шкідливими і залишають по собі негативний відбиток на все подальше життя.

Прочитати новину
31 липня

Мороз: партії Тігіпка, Яценюка і Балоги - "біробіджанські колгоспи"

Відповідаючи на питання, чи планує Соцпартія співпрацювати з "Фронтом змін", "Сильною Україною" чи "Єдиним Центром", він заявив, що цих партій "в природі не існує".

Прочитати новину
«1...17091710[1711]17121713»