Політичні новини

24 серпня

КОМУ ПОТРІБНІ КРІСЛА?

Хто з політичних гравців Закарпаття зацікавлений у збільшення чисельності депутатського корпусу, а хто – ні? 27 серпня Закарпатська облрада серед іншого розглядатиме питання зміни складу обласної та місцевих рад

Прочитати новину
24 серпня

Погорєлов-молодший не знайшов кращого часу, щоб сказати: "Мене не звільнили"

Заяви окремих ЗМІ про звільнення він назвав спробою дискредитувати прізвище Погорєлових

Прочитати новину
24 серпня

Янукович пообіцяв відстоювати демократію попри "інтереси егоїстичних політиків"

Президент Віктор Янукович привітав українців з Днем Незалежності і пообіцяв втілювати у життя свою програму побудови економічно незалежної Української держави. "Особливістю сьогоднішнього часу, коли ми переходимо вже в 20-й рік Незалежності, є те, що влада робить усе для здобуття Україною економічної незалежності. Бо справжня незалежність ґрунтується саме на цьому фундаменті", - зазначив він, цитує прес-служба глави держави.

Прочитати новину
24 серпня

Мукачево запрошує на семінар про винні фестивалі та дегустаційні зали Закарпаття

У середині жовтня 2010 року кафедра туризму УжНУ проведе семінар "Розробка туристичних продуктів на основі фестивалів та дегустаційних залів Закарпаття"

Прочитати новину
24 серпня

Книга рекордов Гиннеса пополнилась гигантским сыром

Самую большую в мире головку овечьего сыра весом 535 килограммов сделали в итальянском городке Кастель ди Лама в центральной области Марке уже год назад. Однако лишь сейчас это достижение было признано официально и занесено в Книгу рекордов Гиннесса в Лондоне.

Прочитати новину
24 серпня

Ратушняк обещает превратить Ужгород в город полосатых медведей (ФОТО+ВИДЕО)

Вчера, 23 августа, прохожие с удивлением разглядывали скульптурное чудо на площади Почтовой перед горисполкомом...

Прочитати новину
24 серпня

Луценко поклявся у вірності Тимошенко

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко готовий виконувати будь-яке завдання, яке доручить йому команда Юлії Тимошенко. Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

Прочитати новину
24 серпня

Янукович сидітиме на троні 7 років?

Адміністрацією президента підготовлений проект змін до Конституції, згідно з якими термін повноважень президента продовжується до 7 років, а парламенту - до 2015 року. Про це заявив лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко в ефірі 5 каналу.

Прочитати новину
23 серпня

СВІТСЬКА ХРОНІКА - Оробець влаштувала передпологову фотосесію

Депутат Леся Оробець, як відомо, іде в ногу з соціальними мережами і блогами. Так от, нещодавно у своєму ЖЖ Леся поділилася результатом своєї співпраці із сімейним фотографом. Оробець виставила для френдів цілу сімейну фотосесію.

Прочитати новину
23 серпня

АВТО - Citroen начнет принимать заказы на "заряженный" DS3 с сентября

Компания Citroen распространила официальные спецификации "заряженного" хэтчбека DS3 Racing, заказы на который в Европе начнут принимать уже в сентябре. Всего планируется выпустить тысячу таких машин, причем 200 экземпляров из них получат правый руль и будут проданы в Великобритании.

Прочитати новину
«1...15951596[1597]15981599...1615»