Політичні новини

17 серпня

Виктора Балогу опустили на самое дно. Ниже - только Ющенко

Экс-глава Секретариата Президента Украины Виктор Балога в рейтинге 100 самых влиятельных людей Украины, который сегодня в Киеве презентовал журнал «Корреспондент», занял 98 место. Еще два года назад он был четвертым...

Прочитати новину
17 серпня

Петьовка пояснив, що хотів сказати Балога

За заявами Віктора Балоги про об'єднання демократичних сил стоїть запрошення партій, що не мають розгалуженої і вчасно оформленої регіональної структури взяти участь у місцевих виборах за списками «Єдиного Центру».

Прочитати новину
17 серпня

Нардепы на отдыхе: «Так скучно — хоть бы кто шашку бросил!» ФОТО

Депутаты сидят на диете и нянчат внуков, а в «Нижней Ореанде» можно встретить «кассира Ельцина»

Прочитати новину
17 серпня

Сжечь лес можно всего за 400 гривен

Если бы у моего друга не было бы дня рожденья, я бы никогда не узнал, что сжечь лес в нетрезвом состоянии можно всего лишь за 400 гривен.

Прочитати новину
17 серпня

Янукович привезет на ярмарку Путина?

Миргородский санаторий им. Гоголя (Полтавская область) готовится к приезду на Сорочинскую ярмарку Президента Виктора Януковича.

Прочитати новину
17 серпня

Грузини вдячні Януковичу за невизнання Абхазії і Південної Осетії

Грузія вдячна керівництву Україну за його позицію щодо її територіальної цілісності. Про це в інтерв'ю газеті "День" сказав посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе.

Прочитати новину
17 серпня

Справа Данилишина - крок до Тимошенко?

Після приходу нової влади правоохоронні органи демонструють небачену енергійність. Повідомлення про численні кримінальні справи, обшуки, затримання та інші непересічні процесуальні дії з'являються ледь не щодня.

Прочитати новину
16 серпня

На Закарпатті внутрішні війська стережуть ліси від пожеж

Уже два тижні, 7-8 та 14-15 серпня, у вихідні дні 30 військовослужбовців військової частини 3002 Західного територіального командування внутрішніх військ спільно з місцевими міліціонерами несли службу з охорони громадського порядку в Мукачівському, Свалявському, Берегівському, Іршавському, Ужгородському, Перечинському, Великоберезнянському, Воловецькому та Виноградівському районах Закарпатської області.

Прочитати новину
16 серпня

В китайском парке установили скамейки с шипами

В одном из парков в городском округе Яньтай в китайской провинции Шаньдун установили скамейки с шипами, сообщает Orange News. Таким образом власти намерены решить проблему с переполненностью парка в выходные и праздничные дни.

Прочитати новину
16 серпня

Балога "умыл" руки и займется торгом

В "Едином центре" еще не решили, кто из 10 новоизбранных руководителей станет председательствующим на первые 2 месяца. Об этом в комментарии Gazeta.ua сказал один из лидеров ЕЦ Игорь Попов.

Прочитати новину
«1...15951596[1597]15981599...1607»