Політичні новини

26 серпня

Витренко готова объединиться с Тимошенко

Лидер ПСПУ Наталия Витренко не исключает возможности объективного объединения парламентской и внепарламентской оппозиций против предложения президента Виктора Януковича относительно необходимости совершенствования Конституции.

Прочитати новину
26 серпня

Василь Гнатків: «Це непорозуміння більше не повториться!»

Гасло «Я не продаю Україну», під яким проходила в День Незалежності акція на Театральній площі, актуальне як ніколи в наші часи тотальної корупції. Та напередодні дати, коли кожен свідомий ужгородець зробить важливий вибір. Вибір, який визначить долю міста в найближчі п’ять років.

Прочитати новину
26 серпня

Балога скликає друзів до свого не "прихватизованого" замку

Протягом останніх одинадцяти років у місті над Латорицею приблизно в цей час здійснюється масштабний мистецький проект «Мукачево скликає та єднає друзів»

Прочитати новину
26 серпня

Фото ще одного кандидата у мери Ужгорода прикрасило місто

Фото колишнього ректора Академії державного управління при Президентові України Володимира Приходька з написам "Тут нам жити", який за неофіційною інформацією збирається йти в мери Ужгорода від Партії регіонів, з’явилася на біл-бордах у різних районах Ужгорода.

Прочитати новину
26 серпня

Янукович построит вертолетную площадку в заповеднике

Президент Украины Виктор Янукович поручил в рамках второй очереди реконструкции Шевченковского национального заповедника в Каневе Черкасской области построить на территории музея вертолетную площадку. Об этом Янукович сказал на заседании Общественного гуманитарного совета, которое состоялось сегодня в Киеве.

Прочитати новину
26 серпня

БЮТ расколется, а Тимошенко затмит "яркая женщина" - эксперт

«Блок Юлии Тимошенко выполнил свою миссию и поэтому будет раскалываться», - такое мнение высказал заместитель секретаря СНБОУ, политолог Дмитрий Выдрин.

Прочитати новину
26 серпня

Черновецькі спускають гроші на Лазуровому узбережжі

Мерське сімейство Черновецьких "окупувало" Лазурове узбережжя і Женеву. Причому, оскільки у сім‘ї столичного голови, так би мовити, "губа - не дура", Льоня-Космос та його родичі оселилися не у найскромніших апартаментах.

Прочитати новину
26 серпня

У вотчині Балоги бродячі собаки нападають на людей

Завжди вважалося, що собака – кращий друг людини. Однак, як співається в одній відомій пісні, собака стає кусачою від життя собачого.

Прочитати новину
26 серпня

Більше половини випускників ПТУ вважають себе не адаптованими до виробництва

Цьогоріч до профтехучилищ на навчання за державним замовленням прийнято 207,5 тис. осіб, тобто майже на 20,5 тис., або на 12%, більше, ніж торік. Ці дані під час виступу на підсумковій колегії Міністерства освіти і науки з питань розвитку професійно-технічної освіти навів міністр освіти і науки Дмитро Табачник, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Прочитати новину
26 серпня

Пешеход-нарушитель покусал гаишника

Ранее несудимого 25-летнего станочника из Чебоксар будут судить за нападение на сотрудников ГИБДД, исполнявших свои обязанности. По версии следствия, инцидент произошел из-за того, что молодой человек пытался перейти федеральную трассу М7 на красный свет.

Прочитати новину
«1...15841585[1586]15871588...1608»