Політичні новини

27 серпня

Боротьба за Ужгородську мерію розпочалася

Виборча кампанія в обласному центрі Закарпаття набирає обертів. Якщо ще кілька тижнів тому можна було робити хіба що прогнози щодо участі тих чи інших політиків у виборах, то зараз всі крапки над «і» поставлені.

Прочитати новину
27 серпня

БАЛОГА ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВТРАЧАЄ БІЙЦІВ

Сьогодні на початку засідання Закарпатської обласної ради лідер фракції «Наша Україна» Іван Балога поставив до відома керівництво облради та колег-депутатів про виключення з фракції «Наша Україна» за дисциплінарні порушення наступних депутатів: В.Маркович, В.Ковач, Ф.Лукіта.

Прочитати новину
27 серпня

Путін проїде на "Калині" від Хабаровська до Чити

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін автомобілем Лада-Калина вирушає в поїздку новою трасою Чита - Хабаровськ з наміром "подивитися своїми очима" низку російських регіонів.

Прочитати новину
27 серпня

ЦИК утвердила форму и цвет бюллетеней для голосования на местных выборах

Центральная избирательная комиссия Украины (ЦИК) утвердила форму и цвет избирательных бюллетеней для голосования на местных выборах 31 октября 2010 г., сообщает пресс-служба ЦИК.

Прочитати новину
27 серпня

Націоналісти закликали повернути частину Румунії Україні

Член правління Української народної партії Степан Хмара переконаний, що Україна має всі підстави висувати територіальні претензії до Румунії.

Прочитати новину
26 серпня

Витренко готова объединиться с Тимошенко

Лидер ПСПУ Наталия Витренко не исключает возможности объективного объединения парламентской и внепарламентской оппозиций против предложения президента Виктора Януковича относительно необходимости совершенствования Конституции.

Прочитати новину
26 серпня

Василь Гнатків: «Це непорозуміння більше не повториться!»

Гасло «Я не продаю Україну», під яким проходила в День Незалежності акція на Театральній площі, актуальне як ніколи в наші часи тотальної корупції. Та напередодні дати, коли кожен свідомий ужгородець зробить важливий вибір. Вибір, який визначить долю міста в найближчі п’ять років.

Прочитати новину
26 серпня

Балога скликає друзів до свого не "прихватизованого" замку

Протягом останніх одинадцяти років у місті над Латорицею приблизно в цей час здійснюється масштабний мистецький проект «Мукачево скликає та єднає друзів»

Прочитати новину
26 серпня

Фото ще одного кандидата у мери Ужгорода прикрасило місто

Фото колишнього ректора Академії державного управління при Президентові України Володимира Приходька з написам "Тут нам жити", який за неофіційною інформацією збирається йти в мери Ужгорода від Партії регіонів, з’явилася на біл-бордах у різних районах Ужгорода.

Прочитати новину
26 серпня

Янукович построит вертолетную площадку в заповеднике

Президент Украины Виктор Янукович поручил в рамках второй очереди реконструкции Шевченковского национального заповедника в Каневе Черкасской области построить на территории музея вертолетную площадку. Об этом Янукович сказал на заседании Общественного гуманитарного совета, которое состоялось сегодня в Киеве.

Прочитати новину
«1...15831584[1585]15861587...1607»