Політичні новини

28 серпня

Для малого бизнеса введут 5-летние налоговые каникулы

В новом проекте Налогового кодекса будет предусмотрена нулевая ставка налога на прибыль для малого бизнеса сроком на пять лет.

Прочитати новину
28 серпня

Львовский облсовет запретит депутатам материться

Львовский областной совет готовит изменения в свой регламент. Новшества касаются поведения депутатов во время выступлений

Прочитати новину
28 серпня

Перекладач Саакашвілі переплутав Пенелопу Крус з американським генералом

Перекладач Президента Грузії Михайла Саакашвілі переплутав командувача силами США і НАТО в Афганістані генерала Девіда Петреуса з відомою актрисою Пенелопою Крус.

Прочитати новину
27 серпня

Янукович начинает – ПР выигрывает

Истинные причины, по которым Виктор Янукович задумал поменять закон о местных выборах накануне самих выборов, не ясны всем – и обществу, и политикуму.

Прочитати новину
27 серпня

Пентагон почав розробляти "самостійних" бойових роботів

Управління перспективних розробок міністерства оборони США (DARPA) створить нове покоління роботів, які зможуть виконувати завдання при мінімальному втручанні людини, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на DefenceTalk.

Прочитати новину
27 серпня

Немецкий журналист Януковичу: Не считаете ли вы, что у ваших спецслужб должен быть другой шеф?

Когда о давлении на СМИ и чрезмерной расторопности спецслужб говорят украинские журналисты, окружение Виктора Януковича предпочитает списывать это на проплаченные акции оппозиции. Когда те же журналисты указывают на коррупцию в действиях первых лиц страны - от премьер-министра до самого президента - их попросту перестают замечать. Секрет прост: оправдываться в глазах собственного избирателя слишком мелко для главы государства.

Прочитати новину
27 серпня

Франція: депортація циганів не порушує міжнародних норм

Франція виступила з заявою на адресу ООН, переконуючи організацію, що в ситуації з циганами всі міжнародні норми дотримані "найретельнішим чином". Відповідну заяву зробив офіційний представник МЗС Франції Бернар Валеро.

Прочитати новину
27 серпня

На YouTube подали в суд за танці Януковича

Компанія "Ньюс медіа Руc" подала в суд на корпорацію Google і належний їй сайт YouTube за ролик зі святкуванням дня народження Віктора Януковича.

Прочитати новину
27 серпня

Онлайн стратегія кандидата — передвиборча кампанія у віртуальному просторі

Оперативність реагування віртуальної аудиторії дозволяє опрацювати нові методи політичної боротьби ще до "гарячого" старту передвиборчої кампанії, про це свідчать результати роботи політтехнологів США та Європи за останні декілька років. В України маємо досвід віртуальних кампаній президентських виборів на початку 2010 року, коли штабами активно залучались спеціалісти з нових медіа та соціальних мереж. Тоді це було радше данина загальній тенденції адаптування вже перевірених методів до українського суспільства, бо жоден з основних кандидатів так і не зробив ставку на інтернет як на якісно новий інструмент роботи з перспективними цільовими аудиторіями.

Прочитати новину
27 серпня

Михайло Горбачов видасть нову книгу — "Наодинці із собою. Спогади і роздуми"

Перший і останній Президент СРСР Михайло Горбачов закінчив роботу над новою книгою під назвою "Наодинці із собою. Спогади і роздуми".

Прочитати новину
«1...15821583[1584]15851586...1607»