Політичні новини

01 вересня

СВОЯ СОРОЧКА БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА, або Як регулюється склад місцевих рад краю

Депутати Закарпатської обласної ради під час останньої сесії визначили загальний склад обласної, міських та районних рад. KarpatNews про це вже розповідав: http://karpatnews.in.ua/news/1912.

Прочитати новину
01 вересня

Фидель Кастро признал, что преследовал геев

Бывший председатель госсовета Кубы Фидель Кастро заявил, что несет полную ответственность за преследования гомосексуалистов в стране после революции 1959 года.

Прочитати новину
01 вересня

Президент України підписав зміни до закону про вибори

Президент України Віктор Янукович підписав зміни до закону про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Прочитати новину
01 вересня

Первый российский авианосец будут строить в Украине?

Россияне собираются строить на Черноморском судостроительном заводе (Николаев) свой первый авианосец. Об этом со ссылкой на главный штаб Военно-морского флота России пишет газета «Сегодня».

Прочитати новину
01 вересня

Польша по-прежнему выступает за сближение Украины с Западом

Варшава должна проводить диалог с Украиной вне зависимости от того, кто находится у власти в Киеве, заявил президент Польши Бронислав Коморовский в интервью, опубликованном французской газетой "Монд" и швейцарской "Тан".

Прочитати новину
01 вересня

Астероиды к вымиранию мамонтов не причастны

Геологи из Университета Вашингтона в Сент-Луисе, Университета Южного Иллинойса в Карбондейле (оба — США) и Лондонского университета (Великобритания) опровергли доводы специалистов, считавших взрыв одного или нескольких небесных тел над территорией Северной Америки причиной начавшегося около 12,9 тысячи лет назад похолодания и вымирания мегафауны.

Прочитати новину
31 серпня

Німецький будинок Віктора Януковича

Коли півроку тому Віктор Янукович став президентом, доля подарувала йому шанс. Він міг заново сформувати особистий імідж у Європі.

Прочитати новину
31 серпня

Хлопці, або платіть за газ, або на вибори не збирайтеся, - івано-франківський губернатор

«Мер Калуша зібрався йти на вибори мера Івано-Франківська і залишити Калуш без опалення. Хлопці, або платіть гроші за газ, або на вибори не збирайтеся», - так звернувся до міських голів області голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк на засіданні колегії облдержадміністрації. За його словами, після початку опалювального сезону він особисто поінформує прикарпатців, як мери міст підготували населені пункти до зими.

Прочитати новину
31 серпня

"Єдиний центр" трішки відпочине від керівництва Балоги

Колегія лідерів партії "Єдиний Центр" на 3 місяці обрала своїм головою Ігоря Попова. Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні колегії лідерів "Єдиного Центру", обраної на партійному з'їзді 14 серпня, повідомляє УНІАН.

Прочитати новину
31 серпня

ВО "Свобода" просить "губернатора" Закарпаття надати їй списки пам'ятників окупантам

Закарпатська обласна організація ВО "Свобода" звернулася до голови закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди з проханням надати "інформацію про кількість в Закарпатській області пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним до більшовицького окупаційного режиму, організації та здійснення Голодомору 1932 – 1933 років в Україні".

Прочитати новину
«1...15771578[1579]15801581...1607»