Політичні новини

21 вересня

Греко-католики Сваляви відтепер молитимуться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці

19 вересня відбулася довгоочікувана подія для вірників міста Сваляви. У цей день владика Мілан освятив один із найбільших сучасних храмів нашої єпархії – церкву Різдва Пресвятої Богородиці, котра будувалася аж 18 років.

Прочитати новину
21 вересня

На пожежах на Закарпатті з початку року загинули 23 людини

З початку року на Закарпатті сталося 562 пожежі, тільки прямі матеріальні втрати від яких cклали 5 мільйонів 560 тисяч гривень.

Прочитати новину
21 вересня

Янукович призвал диаспору поддержать Украину

Президент Украины Виктор Янукович направил письмо в Украинский конгрессовый комитет Америки. В письме в частности говорится о необходимости более активного диалога власти в Украине с представителями украинской диаспоры.

Прочитати новину
21 вересня

На Закарпатті шукали групу заблукалих туристів зі Словаччини

Днями до народної служби порятунку надійшло повідомлення про те, що між селом Лопушний та озером Синевир, під час збирання грибів підвернув ногу 60-річний місцевий мешканець Василь.

Прочитати новину
21 вересня

У Мукачеві з початку року вилучено 20 кг наркотичних засобів

На території міста було скоєно 2 вбивства і обидва – розкрито. Також вдалося розкрити всі зафіксовані розбої. Із 37-семи грабежів розкрили – 29. Правоохоронцями зафіксовано 53 злочини економічної спрямованості. У тому числі: 12 – у сфері службової діяльності,3 випадки хабарництва, 1 – у сфері зовнішньоекономічної діяльності, 2 – у галузі приватизації та 3 у бюджетній сфері.

Прочитати новину
21 вересня

Соглашение об ассоциации с ЕС подпишут до конца года?

Соглашение об ассоциации между Евросоюзом и Украиной может быть подписано уже до конца этого года. Такое мнение выразил глава Администрации Президента Украины Сергей Левочкин в понедельник в АП во время встречи с журналистами.

Прочитати новину
21 вересня

Перші на Закарпатті курси перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців відкрилися в Ужгороді

В Ужгороді вперше відкрито курс перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців за спеціальністю “Управління персоналом”, який проводиться Західним регіональним центром перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку.

Прочитати новину
21 вересня

Стать закарпатским «суперпограничником» Тиберию Поповичу не судилось…

Зато, пройдя школу удивительного закарпатского футбола, он стал отличным защитником, на которого «положило глаз» легендарное московское «Динамо»…

Прочитати новину
20 вересня

Мер Ужгорода вперше за останні 20 років похвалив обласну владу

Міський голова Ужгорода дуже неохоче роздає компліменти. Якщо вже когось і хвалить, то, в першу чергу, себе. Усіх інших, здебільшого, критикує. Часто - у досить різкій формі. Інколи, навіть, із застосуванням фізичної сили. Тому, похвала обласній владі, що прозвучала з вуст Сергія Ратушняка, стала цілковитою несподіванкою.

Прочитати новину
20 вересня

На Закарпатті фестиваль "Мій рідний край" назвав кращі теле- та радіопрограми для нацменшин

На базі Закарпатської обласної Державної телерадіокомпанії відбувся 12-й Міжнародний фестиваль теле- та радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край».

Прочитати новину
«1...15531554[1555]15561557...1601»