Політичні новини

28 вересня

Повний списЄЦ, або Як помпезне політичне шоу перетворилось в… лохотрон!

Суцільна профанація – так вже можна сказати про праймеріз, який нещодавно провів Єдиний Центр. Тоді партія помпезно обіцяла: до списків включимо тих, хто має підтримку у простого народу. Для цього єдиноцентристи провели інтернет-голосування на своєму сайті. Проте, на формування партійних списків до місцевих рад, це шоу аж ніяк не відобразилося.

Прочитати новину
28 вересня

ФК "Закарпаття": до «Геліосу» без Райчевіча, Артюха та Надя

ФК «Закарпаття» до домашнього матчу 13 го туру з харківським «Геліосом» готується у звичному режимі одноразових тренувань.

Прочитати новину
28 вересня

Через Закарпаття "марширують" учасники багатонаціонального навчання "Світла лавина - 2010"

27–28 вересня через міжнародні пункти пропуску «Дякове», «Лужанка» та «Ужгород» для участі в багатонаціональних військових навчаннях “Світла лавина – 2010” прибули 8 військовослужбовців Румунії, 22 Угорщини та 22 Словаччини, яких було оформлено співробітниками Державної прикордонної служби України встановленим порядком.

Прочитати новину
28 вересня

Ужгород і хорватський Трогір стануть містами-побратимами

Обласний центр Закарпаття 28 вересня відвідав зі своєю дружиною та колегами мер хорватського старовинного міста Трогір Дамір Рільє. Він запропонував Ужгороду побратимство.

Прочитати новину
28 вересня

Киевский "Космос" обещает строить еще более дешевое жилье

Мэр Киева Леонид Черновецкий заявил, что холдинговая компания «Киевгорстрой» готова участвовать в столичной программе строительства доступного жилья по принципу 50/50, - сообщает персональный сайт Леонида Черновецкого.

Прочитати новину
28 вересня

"Батьківщина" висунула у мери Мукачева Олександра Пересту

Годину тому в Мукачеві, майже одночасно з конференцією обласного осередку, закінчилася партійна конференція міського осередку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», на якій було було висунуто Пересту Олександра Миколайовича на посаду міського голови Мукачева.

Прочитати новину
28 вересня

Перша п'ятірка Партії регіонів до Мукачівської райради

Список регіоналів цілком прогнозованим.

Прочитати новину
28 вересня

Чорновил: на посту президента Януковича сменит Азаров

Виктора Януковича не переизберут на второй президентский срок. Об этом в интервью «Главреду» заявил народный депутат Тарас Чорновил.

Прочитати новину
28 вересня

Перша п'ятірка Партії регіонів до Ужгородської міськради

Перша п'ятірка регіоналів: несподівано, але сильно...

Прочитати новину
28 вересня

Ратушняк каже, що майже бомжує...

Діючий міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк розповів на конференції в Ужгороді про власні статки і на кому вони числяться.

Прочитати новину
«1...15411542[1543]15441545...1600»