Політичні новини

23 березня

На Берегівщині поліцейські оперативно розкрили пограбування жителя району

22 березня о 16-ій год до Берегівського відділу поліції звернувся 29-річний житель с. Мала Бийгань. Заявник повідомив, що малознайомий чоловік зірвав з його шиї шнурок, на якому була золота каблучка

Прочитати новину
17 березня

Ірина Венедіктова стала генеральним прокурором України

Верховна Рада призначила на посаду генерального прокурора України теперішню в.о. голови ДБР Ірину Венедіктову

Прочитати новину
11 березня

8 років ув’язнення за замах на зґвалтування 6-річної дівчинки

На Берегівщині прокурором доведено вину ґвалтівника

Прочитати новину
11 березня

В Закарпатській області усі навчальні заклади закриють на карантин

З 12 березня до 3 квітня

Прочитати новину
04 березня

Рада відправила у відставку Гончарука з його урядом

А Денис Шмигаль став новим прем'єром

Прочитати новину
04 березня

Поліція задокументувала факт незаконного зберігання наркотиків мешканецем Рахівського району

Слідчі Рахівського відділення поліції розслідують факт зберігання марихуани та вирощування конопель у місті

Прочитати новину
04 березня

У Раду внесено постанову про відставку Гончарука

Відставку глави уряду і, можливо, деяких міністрів розглянуть на вечірньому засіданні парламенту

Прочитати новину
03 березня

В ОБСЄ розкритикували законопроект про дезінформацію

В ОБСЄ відзначають важливість того, щоб законопроект був приведений у відповідність з міжнародними стандартами

Прочитати новину
03 березня

У 2019 році Україна виконала лише 37% завдань за Угодою про асоціацію

Парламент, уряд та інші органи виконавчої влади минулого року виконали лише 37% від запланованих завдань за Угодою про асоціацію з ЄС – це найнижчий показник за останні роки

Прочитати новину
02 березня

ЄС і Британія розпочинають переговори щодо майбутніх відносин після Brexit

Європейський Союз і Велика Британія в понеділок починають переговори про те, як будуть розвиватися їхні стосунки після Brexit

Прочитати новину
«[1]23...1703»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.