Політичні новини

24 травня

Саміт США з Північною Кореєю скасований

Американський президент Дональд Трамп скасував зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, яка була запланована на 12 червня.

Прочитати новину
24 травня

Угорщина домовляється із США, щоби натиснути на Україну в НАТО

11-12 липня у Брюсселі відбудеться саміт НАТО, на один із заходів в рамках якого Україна отримала офіційне запрошення

Прочитати новину
24 травня

Екс-прем'єр Македонії отримав два роки в'язниці за елітний «Мерседес»

Вартістю в 600 тисяч євро

Прочитати новину
23 травня

Через Закарпатську митницю намагались перемістити «тютюнові меблі» (фото)

Щойно працівники Закарпатської митниці ДФС припинили вивезення з України значної кількості тютюнових виробів

Прочитати новину
23 травня

Іво Бобул буде балотуватися в президенти

Прочитати новину
22 травня

Понад мільйон — на компліменти для Гройсмана

Чимало українців днями знайшли у поштових скриньках газету "Уряд звітує". На першій шпальті — фото прем'єр міністра, який тисне руку пенсіонерам, а під ним — заголовок "Уряд Гройсмана: два роки роботи для людей". Очільник Кабміну в інтерв'ю хвалиться, що за два роки "зумів зупинити економічне падіння"

Прочитати новину
21 травня

На Рахівщині зросла кількість хворих на кір

Вже захворіло 75 школярів

Прочитати новину
20 травня

Македонія заявила, що узгодила із Грецією назву своєї держави

Суперечка про назву Македонії триває понад 25 років

Прочитати новину
16 травня

Вночі в Ужгороді зіткнулися два легковика

Один з водіїв був нетверезим

Прочитати новину
16 травня

Шотландія відмовилась підтримувати законопроект Великої Британії про Brexit

Противниками оголошення бойкоту Лондону виступили консерватори

Прочитати новину
«[1]23...1601»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.