Політичні новини

16 листопада

На території Боржавського лісництва загорівся ліс

Спалахнула лісова підстилка

Прочитати новину
15 листопада

Німеччина закликала закрити "Миротворець"

У базу внесли Герхарда Шредера

Прочитати новину
15 листопада

В Ужгороді відбувся тренувальний матч між чоловічою та жіночою командами ГК «Карпат»

Напередодні важливих матчів колективи "Карпат" мірялись силами

Прочитати новину
14 листопада

Новий посол Угорщини в Україні приступив до роботи

Заступник глави Міністерства закордонних справ прийняв копії вірчих грамот в Іштвана Ійдярто.

Прочитати новину
13 листопада

Безвіз для Молдови під загрозою?

ЄС може переглянути безвізовий режим для громадян Молдови у разі невиконання зобов'язань, пов'язаних з боротьбою з корупцією і відмиванням грошей.

Прочитати новину
12 листопада

Фестиваль документального кіно в Ужгороді (ВІДЕО)

У жовтні в Україні стартував 15 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Прочитати новину
12 листопада

Будапешт тепер видає паспорти жителям Закарпаття у прикордонному угорському місті, – Москаль

Новий пункт видачі вже на території своєї країни угорці облаштували після скандалу з консульством у Берегові

Прочитати новину
12 листопада

Закарпатські рятувальники попереджають про небезпеку чадного газу

Чадний газ (оксид вуглецю – СО) – не має ні кольору, ні запаху, але виділяється всюди, де є продукт горіння. Скажімо, куріння тютюну теж є джерелом чадного газу. Чимала кількість цього газу міститься й у вихлопах автомобільних двигунів. Звичайно, обсяги цих джерел недостатні для того, аби «учадіти до смерті».

Прочитати новину
11 листопада

Правляча коаліція провалилась на місцевих виборах у Словаччині

На місцевих виборах у Словаччині, що відбулися у суботу, домінують незалежні кандидати.

Прочитати новину
11 листопада

На часі. Бюджет громадських ініціатив Ужгорода (ВІДЕО)

Кількість проектів, які подали на розгляд, скоротилася у шість разів

Прочитати новину
«[1]23...1615»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.