Політичні новини

01 грудня

Баку вимагає нові території в Нагірному Карабасі

Алієв вимагає передати Азербайджану місто Лачин і змінити транспортний коридор між Вірменією і Карабахом

Прочитати новину
01 грудня

Слід Петрових: кого і як запам'ятають в Закарпатті

В історії Закарпаття залишили слід щонайменше дві історичні фігури з прізвищем Петров. Як же запам'ятають в майбутньому третього Петрова - сучасника?

Прочитати новину
25 листопада

Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Обраний президент Джо Байден першим в історії президентських виборів у США здобув понад 80 млн голосів громадян

Прочитати новину
25 листопада

Угорщина викликала посла України

Напередодні в Україну не пустили угорського чиновника, якому заборонили в'їзд місяць тому

Прочитати новину
24 листопада

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

За процесуального керівництва Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури завершене досудове розслідування за фактом підкупу виборців, який викрито 25 жовтня, безпосередньо в день голосування на місцевих виборах 2020 року

Прочитати новину
24 листопада

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

Попри ворожнечу партій на загальноукраїнському рівні, Слуга народу та Європейська солідарність у Хустському районі, ймовірніше за все, працюватимуть разом

Прочитати новину
24 листопада

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

Українські прикордонники розвернули на кордоні угорського політика Іштвана Грежу, якому заборонено в'їзд в Україну через втручання угорського уряду в місцеві вибори

Прочитати новину
23 листопада

Богдан Андріїв переміг у другому турі виборів в Ужгороді

ТВК оголосила результати волевиявлення ужгородців

Прочитати новину
22 листопада

В Ужгороді наднизька явка у другому турі виборів

Станом на 13:00 проголосували 10 969 виборців

Прочитати новину
19 листопада

Політична партія «За майбутнє» увійшла у ТОП-5 партій, які взяли найбільше мандатів на виборах

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії

Прочитати новину
«[1]23...1716»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.