Політичні новини

19 вересня

Мер Ужгорода залишається на своїй посаді

Суд відхилив клопотання прокуратури

Прочитати новину
19 вересня

Активісти перекрили трасу "Київ-Чоп" (фото)

Через стан доріг

Прочитати новину
18 вересня

Угорщина подасть до суду на Європарламент

Угорський уряд вважає, що Європейський парламент не прийняв резолюцію з необхідною більшістю у 2/3 голосів, оскільки під час підрахунку голосів не врахували тих, хто утримався.

Прочитати новину
17 вересня

На Закарпатті поліція впровадила ще один інструмент пошуку зниклих дітей

В поліції Закарпаття презентували сіпльний з Київстар соціальний проект «Пошук дітей».

Прочитати новину
17 вересня

Мера Ужгорода хочуть відсторонити від посади

Про дату та час розгляду клопотання учасники процесу та громадяни будуть повідомлені.

Прочитати новину
17 вересня

Німеччина та Австрія виступили за посилення охорони зовнішніх кордонів ЄС

Меркель і Курц наголосили на важливості посилення співпраці з Африкою у питаннях міграції

Прочитати новину
15 вересня

Лондон скасує своє рішення про Brexit — екс-прем’єр Британії

Протягом п'яти років Великобританія може переглянути своє рішення про вихід з ЄС.

Прочитати новину
14 вересня

Закарпатською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету понад 3 млрд грн

За вісім місяців

Прочитати новину
14 вересня

США втрачають статус світового лідера - генсек ООН

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш зазначив, що можливості використання м'якої сили США зараз скорочуються

Прочитати новину
13 вересня

Єврокомісія закликає припинити прикордонний контроль всередині ЄС

ЄС має повернутися до звичного функціонування Шенгену, вважає єврокомісар Дімітріс Аврамопулос. Наразі шість країн Шенгенської угоди здійснюють контроль на своїх внутрішніх кордонах.

Прочитати новину
«[1]23...1611»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.