Політичні новини

16 лютого

В Ужгороді правоохоронці проводять розслідування у справі про фізичне насильство над дітьми-сиротами

У зв’язку з резонансом, що виник після виходу в ефір сюжету одного з центральних телеканалів про те, що в одній із прийомних родин в Ужгороді відбувається фізичне насильство над малолітніми дітьми

Прочитати новину
15 лютого

Експерти прогнозують нову гонку озброєнь

Через нарощування Росією і Китаєм військового арсеналу

Прочитати новину
15 лютого

У США оголошений надзвичайний стан

Таким чином Дональд Трамп має намір в обхід Конгресу отримати $ 5,7 млрд на будівництво прикордонної стіни

Прочитати новину
15 лютого

ЦВК нарахувала майже 30 мільйонів потенційних виборців

Згідно з офіційною статистичною інформацією, з урахуванням громадян на окупованих територіях Донецької та Луганської областей й анексованого Криму, в Україні наразі виборчу адресу мають 34 мільйони 544 тисячі 93 особи.

Прочитати новину
15 лютого

Громадянство Росії за рік отримали 83 тисячі українців

Кількість українців, які бажають отримати російський паспорт, зменшується третій рік поспіль.

Прочитати новину
15 лютого

Орбан поскаржився Помпео, що США ігнорують напади на угорців Закарпаття

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився держсекретарю США Майку Помпео на відсутність американської реакції на підрив спілки угорців в Ужгороді минулого року.

Прочитати новину
15 лютого

Парламент Великої Британії відмовив Мей у перенесенні Brexit

Мей не отримала підтримку для подальших переговорів з ЄС про перенесення строків Brexit.

Прочитати новину
14 лютого

У Мукачеві у лікарні невідомі вкрали значну суму грошей

6 тисяч доларів, тисячу євро та 27 тисяч гривень

Прочитати новину
14 лютого

Вчора на Закарпатській митниці оформили 500 авто

Так званих "євроблях"

Прочитати новину
14 лютого

У Мукачеві кінолог і службова собака правоохоронців розшукали крадене майно

Слідство у справі триває

Прочитати новину
«[1]23...1633»


   Місцеві вибори. Закарпаття, Ужгород, Мукачево.

Загалом,  найважливіші події світу, які впливають на життя кожної людини на глобальному рівні, пов'язані безпосередньо з внутрішньою та зовнішньою політикою різних країн. Так і від рішень українських органів влади залежить наше теперішнє і майбутнє. Саме вони встановлюють закони та порядки, зумовлюють план розвитку нашої Батьківщини - економічний, науковий та соціальний.

Більшість політичних новин залишає свій відбиток в історії, віддзеркалюється в кожному громадянині, впливає на його становище у соціумі, як невід'ємної частини такого. Саме тому так важливо знати про те, що сьогодні відбувається в Україні та світі на політичному рівні. І це розділ допоможе в цьому всім. Однак, попри те, що область дослідження нашого інформаційного інтернет-ресурсу охоплює всю планету, найбільшу увагу ми приділяємо політичним новинам Закарпаття. Рідний край - перш за все.

На цій веб-сторінці ви побачите не тільки найсвіжіші політичні новини, але й відомості минулого. завдяки тому, що ми зберігаємо в архіві статті про застарілі події, ніхто не проґавить жодної важливої зміни, що потерпіла Україна та інші держави.

Політичні новини Закарпаття, що публікуються нами, це не лише друкований матеріал, але й відео файли, тому наші відвідувачі зможуть ознайомлюватися з найважливішими політичними зрушеннями в таких містах, як Ужгород, Мукачеве, Виноградів та інші, і шляхом читання, і шляхом перегляду інформаційних роликів. Мандрування просторами нашого сайту гарантовано буде для вас легким, адже весь викладений на ньому матеріал спеціально систематизований таким чином, аби навіть у починаючих користувачів глобальної мережі Інтернет не виникло жодних проблем з пошуком потрібних даних. До того ж, сьогодні під кожною новиною зареєстровані відвідувачі зможуть залишити свій власний коментар. Це дозволить вам ділитися своєю думкою з іншими читачами, та обговорювати з ними певні цікаві моменти в режимі онлайн.

Неважко зробити висновок, що новини політики, чи то вони регіональні, є однією з найактуальніших тем для дискусій, які, до речі можуть закінчуватися і диспутами, але ж це життя, тому інакше і не буває. Добре це чи погано, але буденний плин нашого існування суттєво урізноманітнюється від того. І не було у світі ні дня, коли політичними відомостями бодай хтось цілком переставав цікавитися. А все через те, що вони розповідають нам не тільки про нові законопроекти і їх можливий вплив на наше майбутнє, але й про особисте життя політиків, їх фінансові афери й інші брудні справи, а також, про великі звершення, якими можна пишатися. То ж приєднуйтеся до наших постійних відвідувачів і будьте в курсі всього, що відбувається в нашім краї.