Новини погоди

23 лютого

На Закарпатті сьогодні очікується слабкий дощ, у горах — мокрий сніг

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, слабкий дощ, на високогір'ї місцями мокрий сніг. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря 6-11° тепла, в горах місцями 2° тепла - 3° морозу.

Прочитати новину
22 лютого

Сьогодні на Закарпатті часом дощі, на високогір'ї з мокрим снігом

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно, часом дощі, на високогір'ї з мокрим снігом, місцями сильні опади. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря 5-10°, у горах місцями 0-5° тепла.

Прочитати новину
21 лютого

На Закарпатті сьогодні буде хмарно з проясненнями, ввечері — дощі

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, ввечері часом дощ. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря 8-13°, в горах місцями 3-8° тепла.

Прочитати новину
20 лютого

Сьогодні на Закарпатті очікується хмарна погода з проясненнями

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна погода з проясненнями. В східній частині області випадатимуть помірні дощі. На решті території без істотних опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря 5-10° тепла, на високогір'ї близько нуля.

Прочитати новину
19 лютого

На Закарпатті сьогодні буде хмарно з проясненнями, місцями дощ

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, місцями дощ. Вітер південно-західний 5-10, в горах місцями 15-20 м/с. Температура повітря 8-13° тепла, в горах місцями 2-7° тепла.

Прочитати новину
18 лютого

Чого очікувати закарпатцям від погоди у вівторок, 18 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря 5-10°, у горах місцями 0-5° тепла.

Прочитати новину
17 лютого

Сьогодні на Закарпатті хмарно з проясненнями, місцями дощ

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, місцями дощ, на високогірї мокрий сніг. Вітер північний 7-12 м/с. Температура повітря 5-10°, в горах місцями 0-5° тепла.

Прочитати новину
16 лютого

В Ужгороді сьогодні очікується до 11 градусів тепла

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10, на високогр'ї місцями 15-20 м/с. Температура повітря 7-12° тепла, в горах місцями 0-5° тепла. В Ужгороді 9-11° тепла.

Прочитати новину
15 лютого

Сьогодні на Закарпатті буде хмарно з проясненнями, без опадів

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується ха з проясненнями погода, без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура повітря 3-8° тепла, на високогір'ї близько нуля.

Прочитати новину
13 лютого

Сьогодні на Закарпатті буде хмарно з проясненнями, невеликий дощ, у горах — мокрий сніг

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, на високогірї мокрий сніг. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря 3-8°, в горах місцями 0-2° тепла.

Прочитати новину
«1...270271[272]273274275»