Новини погоди

03 березня

Прогноз погоди на Закарпатті на третій день весни

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна з проясненнями погода, без істотних опадів. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря 7-12°, у горах місцями 0-5° тепла.

Прочитати новину
02 березня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 2 березня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря 11-16° тепла, в горах місцями 0-5° тепла.

Прочитати новину
01 березня

Якою буде погода на Закарпатті у перший день весни?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна з проясненнями погода, місцями невеликий дощ. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря 8-13°, в горах місцями 2-7° тепла.

Прочитати новину
28 лютого

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 28 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарна погода, невеликий дощ, вітер південно - східний 3-8 м/с, температура повітря 6 - 11°, в горах місцями 1 - 5° тепла.

Прочитати новину
27 лютого

На Закарпатті сьогодні буде хмарно з проясненнями, без опадів

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря 6-11° тепла, в горах місцями 0-5° тепла.

Прочитати новину
26 лютого

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 26 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря 5-10° тепла, у горах місцями 2° морозу - 3° тепла.

Прочитати новину
25 лютого

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 25 лютого?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря 5-10°, в горах місцями 0-5° тепла.

Прочитати новину
24 лютого

Сьогодні на Закарпатті буде хмарно, але без опадів

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний 3-8 м/с. Температура повітря 5-10° тепла, в горах місцями 2° тепла -3° морозу.

Прочитати новину
23 лютого

На Закарпатті сьогодні очікується слабкий дощ, у горах — мокрий сніг

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно з проясненнями, слабкий дощ, на високогір'ї місцями мокрий сніг. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря 6-11° тепла, в горах місцями 2° тепла - 3° морозу.

Прочитати новину
22 лютого

Сьогодні на Закарпатті часом дощі, на високогір'ї з мокрим снігом

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні очікується хмарно, часом дощі, на високогір'ї з мокрим снігом, місцями сильні опади. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря 5-10°, у горах місцями 0-5° тепла.

Прочитати новину
«1...269270[271]272273274»