Новини погоди

17 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 17 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північний 5-10, під час грози місцями пориви 15-20 м/с.

Прочитати новину
13 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 13 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, місцями короткочасні дощі, грози. Вночі та вранці подекуди туман. Вітер південно-східний 5-10, під час грози місцями шквали 15-20 м/с.

Прочитати новину
12 липня

Якою буде погода на Закарпатті на Петропавлів день?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде хмарно з проясненнями, вдень дощ, грози, місцями: сильні зливи, град. Вітер південно-східний 7-12, під час грози подекуди пориви 19-24 м/с.

Прочитати новину
11 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 11 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде хмарно з проясненнями, вночі місцями дощ, вдень сильні дощі, грози, місцями сильні зливи, град. Вітер південний 5-10, під час гроз подекуди шквали 19-24 м/с.

Прочитати новину
09 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 9 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, короткочасні дощі, грози, місцями: сильні зливи, град. Вітер південно-західний 7-12, під час грози місцями пориви 17-22 м/с.

Прочитати новину
08 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 8 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів, лише в другій половині дня місцями: короткочасні дощі, грози. Подекуди: локальні зливи та град. Вітер південно-східний 5-10, під час грози місцями шквали 15-20 м/с.

Прочитати новину
06 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 6 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, у горах місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер південно - західний 5 - 10 м/с. Температура повітря 29 - 33°, в горах місцями 17-22°.

Прочитати новину
04 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 4 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 8-10°, вдень 25-27° тепла.

Прочитати новину
02 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 2 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура повітря 22-27°, в горах місцями 12-17° тепла.

Прочитати новину
29 червня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 29 червня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с.

Прочитати новину
«1...155156[157]158159...169»