Новини погоди

29 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 29 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, гроза. Вночі та вранці подекуди слабкий туман. Вітер південно-східний 5-10, під час грози місцями пориви 15-20 м/с.

Прочитати новину
24 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 24 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, часом дощ, місцями сильний. Вдень подекуди грози.

Прочитати новину
22 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 22 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, часом дощ, вдень в горах місцями сильний дощ. Грози. Вітер південно - східний 5 - 10, під час грози подекуди 15 - 20 м/с.

Прочитати новину
18 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 18 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, місцями: вночі слабкий дощ, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер північно - східний 7 - 12 м/с, під час грози шквалисте посилення 15 - 20 м/с.

Прочитати новину
17 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 17 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північний 5-10, під час грози місцями пориви 15-20 м/с.

Прочитати новину
13 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 13 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається хмарно з проясненнями, місцями короткочасні дощі, грози. Вночі та вранці подекуди туман. Вітер південно-східний 5-10, під час грози місцями шквали 15-20 м/с.

Прочитати новину
12 липня

Якою буде погода на Закарпатті на Петропавлів день?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде хмарно з проясненнями, вдень дощ, грози, місцями: сильні зливи, град. Вітер південно-східний 7-12, під час грози подекуди пориви 19-24 м/с.

Прочитати новину
11 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 11 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні буде хмарно з проясненнями, вночі місцями дощ, вдень сильні дощі, грози, місцями сильні зливи, град. Вітер південний 5-10, під час гроз подекуди шквали 19-24 м/с.

Прочитати новину
09 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 9 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, короткочасні дощі, грози, місцями: сильні зливи, град. Вітер південно-західний 7-12, під час грози місцями пориви 17-22 м/с.

Прочитати новину
08 липня

Якою буде погода на Закарпатті сьогодні, 8 липня?

Як повідомили Karpatnews.in.ua у Закарпатському обласному гідрометеоцентрі, сьогодні в регіоні передбачається мінлива хмарність, без опадів, лише в другій половині дня місцями: короткочасні дощі, грози. Подекуди: локальні зливи та град. Вітер південно-східний 5-10, під час грози місцями шквали 15-20 м/с.

Прочитати новину
«1...150151[152]153154...164»