Новини погоди

26 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

На дорогах ожеледиця

Прочитати новину
24 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

Вдень без істотних опадів

Прочитати новину
22 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

Вдень часом сніг

Прочитати новину
21 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

Вдень часом сніг. На дорогах ожеледиця

Прочитати новину
20 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

Часом сніг та мокрий сніг, вдень значний

Прочитати новину
19 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

Вночі та вранці подекуди туман

Прочитати новину
17 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

Вдень часом сніг та мокрий сніг, у горах переважно значні снігопади

Прочитати новину
14 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

На дорогах ожеледиця

Прочитати новину
11 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

Вдень місцями слабкий сніг

Прочитати новину
03 січня

Якої погоди слід чекати сьогодні на Закарпатті

Вдень помірні дощі, на високогір'ї мокрий сніг

Прочитати новину
«[1]23...274»


   Новини погоди в Ужгороді та Закарпатті

Немає в світі жодної людини, яка б хоча б в якійсь певній мірі не цікавилася би тим, що відбувається навколо неї, в її місті, регіоні, країні чи взагалі у світі. Хтось цікавиться плітками про зірок, інших більш привертають свіжі наукові та культурні досягнення людства, люди, що перебувають у постійній метушні тієї чи іншої трудової зайнятості, частіше спостерігають за економічними новинами, подіями бізнесу і таким іншим. Багато людей не оминають і новини криміналу, але будь-яка з приведених груп подій, що постійно висвітлюється газетами, телебаченням, радіо- та інтернет-комунікаціями, привертає до себе виключно цільову аудиторію, а от погодою цікавляться всі, за виключенням лишень тих, хто взагалі не має ніякого інтересу до будь-чого.

Що принесе нам завтра, не знає ніхто, але сучасні технології дозволяють метеорологам робити майже точні прогнози погоди на наступний день, тиждень і навіть більше. Їх спостереженні не тільки дають нам цікаву інформацію, але й у певній мірі захищають нас, наприклад, від небажаних наслідків промокання під дощем. Проте, стосовно зацікавленості людей у відомостях про погоду, варто підкреслити, що високий рейтинг серед читачів, слухачів і глядачів, мають переважно локальні новини про погоду. І це не дивно, адже, якщо ми з вами живемо в Україні, то послухати про те, що незабаром на Кіпрі буде сонячно – теж не завадить, а раптом хтось з нас вже завтра опиниться на одному з курортів цього острова. Однак частіше нам хочеться бачити відомості саме про стан погоди в Україні, а ще більше – про погоду в Закарпатській області, адже наша місцева інтернет-газета народжена саме тут і саме для закарпатців.

Отож, погода в Ужгороді та інших містах регіону. В цьому розділі ви зможете прочитати найсвіжіші відомості про те, якою вона є сьогодні, якою буде завтра і за тиждень. Ми висвітлюємо найточніші та найправдивіші прогнози метеорологів спеціально для вас. Завдяки нам ви завжди будете знати, чи сильний на за вікном вітер, чи варто того чи іншого дня вдягати капелюха, брати парасолю і таке інше. Наш сайт розроблювали не просто веб-сепціалісти, але в першу чергу, такі ж користувачі інтернету, як і ми з вами (щоправда, «трохи» досвідченіші), тому при розміщенні на ньому новин вони враховують те, що вільне пересування просторами інтернет-ресурсів передбачає комфортне влаштування їх складових рубрик, підрубрик і тому подібного. Мова йдеться про те, що для вашого ж добра ми розбили основний блок погоди в Ужгороді на декілька мініатюрних вкладок, аби вам було зручніше переключатися між відомостями про погоду за різні проміжки часу. Таким чином, кожен з наших читачів зможе вибрати певне число поточного чи будь-якого іншого місяця, і там буде відображена, скажімо, погода в Ужгороді на завтра, сьогодні, себто, на якийсь конкретний день в залежності від обраного. Також, при певному виборі, може відобразитися і погода в Ужгороді на тиждень, теперішній, минулий чи майбутній, або навіть на кілька таких уперед. 

Прогноз погоди Ужгород, по суті, може зацікавити не лише свої теперішнім і майбутнім, але й минулим. Напевне, кожний з нас чув такі повідомлення, типу «останнього разу такий атмосферний стан спостерігався тут у тому-то році». І, вірогідно, дехто з нас вважає подібні відомості дуже пізнавальними, і воно дійсно так, адже ті новини – це теж частина нашої історії. Погодьтеся, цікаво було б довідатися про те, які сильні снігопади траплялися раніше, або, наскільки спекотно було в Ужгороді колись, і які наслідки подібні «дива» залишали після себе. Саме тому в цьому розділі ми також зібрали старі архівні відомості про погоду в Ужгороде, аби ви змогли якось урізноманітнити свій вільний час читанням новин подібного характеру. Жахливі чи навпаки, дуже сприятливі, наслідки погодних викрутасів трапляються і сьогодні, таким чином і про них на нашому сайті ви знайдете найсвіжіші відомості.

Погода в Ужгороде – це ваша обізнаність, а значить, і благополуччя. Як то кажуть, «попереджений – уже озброєний». В цьому випадкові, залежно від ситуацій кожен зможе вчасно озброїтися парасолькою, теплим одягом або легкими шортами, агроном озброїться лопатою, бо за новинами вже саме час саджати картоплю. Стежте за новинами погоди на нашому сайті і ви завжди будете в курсі того, що вам готує наступний день. До речі, нещодавно, ми вирішили трохи розширити можливості наших читачів і запропонувати їм можливість коментувати новини розділу й прогнози, обговорювати їх одне з одним в режимі онлайн. Погода завжди була і буде найразповсюдженішою темою для розмов, але знати про те замало. Таким чином, ми вирішили зробити її ще більш доступною для масового обговорення. Спілкуйтеся, дізнавайтеся, обмінюйтеся думками, сперечайтеся, погоджуйтеся та будьте першим у вирії подій нашої славної Закарпатщини!