Рубрика: Суспільство

10 лютого

Україна отримає з Угорщини «гуманітарку» на суму 100 млн форинтів

foto

Її надасть угорська реформатська служба допомоги (MRSZ) для нужденних із Закарпаття та Східної України

Згідно з планом, допомога у першу чергу буде направлена для закарпатських угорців. Про це повідомляє сайт благодійної організації.

Першу партію допомоги було доставлено ще минулого року. Зокрема мова йде про основні продукти харчування, медикаменти, теплий одяг та засоби обігріву (каміни).

Нині MRSZ відновлює свою діяльність на Закарпатті. 11 лютого в область буде доправлено 2-3 тонн продовольства, гігієнічні пакети, медичні препарати тощо. Їх мають доправити до військових шпиталів, сирітських будинків та сімей військових, які нині перебувають на війні. Зокрема, до  військового шпиталю у Мукачеві та притулок у селі Перехрестя Виноградівського району.

14 лютого очікується відправка другої партії вантажу. Його буде супроводжувати кваліфікований медичний колектив. У планах - провести медичне обстеження та надати первинну допомогу людям, які на даний час не мають до неї доступу.

У тому числі у другій половині лютого Угорська реформатська служба допомоги має намір вирушити у Східну Україну, де разом з представниками ООН відвідає два табори біженців, що розташовані за 50 км від бойових дій. У гуманітарному вантажі з Угорщини будуть ковдри, бинти, спальний мішок, теплий одяг, повідомляє Мукачево.net.

 


10 лютого 2015, 12:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Мукачеві прокуратура зареєструвала провадження за фактом виготовлення і розповсюдження відео, що ймовірно, пропагує культ насильства і жорстокості

Изучаем французский: книги, которые стоит прочитать начинающим

У передмісті Ужгорода буде обмежено водопостачання

WhatsApp з 31 грудня перестане працювати на мільйонах пристроїв

Епідситуація в Закарпатті за минулий тиждень: 3 випадки кору та 3 658 гострих респіраторних інфекцій

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину