Рубрика: Суспільство

13 жовтня

Етнічні угорці через церковні парафії попросили про допомогу від Угорщини на зимовий період

foto

До збору допомоги закарпатським угорцям підключилися католицькі, реформатські, баптистські церковні благодійні організації, угорська Мальтійська служба допомоги, угорська Екуменічна служба, угорський Червоний Хрест та інші.

8 жовтня у Будапешті офіційно об'явили про велику кампанію зі збору допомоги закордонним угорцям. Закарпатські угорці через церковні парафії попросили про допомогу від Угорщини на зимовий період.

Держсекретар міністерства національних ресурсів Угорщини Міклош Шолтес підкреслив, що угорський народ неодноразово демонстрував протягом багатьох років свою солідарність до спільних проблем, і тепер, коли найближчі сусіди опинилися у біді, їм теж слід допомогти.

До збору допомоги закарпатцям підключилися католицькі, реформатські, баптистські церковні благодійні організації, угорська Мальтійська служба допомоги, угорська Екуменічна служба, угорський Червоний Хрест та інші. Зокрема можна зробити свій внесок, позвонивши на спеціальну лінію - це коштуватиме 250 форинтів, а гроші підуть на закупку необхідного. Також ці організації збирають інші види  пожертвувань, як одяг та продукти харчування.

Було зазначено, що на Закарпатті не ведеться військових дій, однак люди безпосередньо відчувають вплив конфлікту між Україною та Росією. Зокрема вже загинуло чимало чоловіків, яких у складі українського війська, було направлено на схід України.

З іншого боку в Угорщині вважають, що взимку на Закарпатті може виникнути проблема з поставками російського газу. Реформатський єпископ Густав Болчкей розповів, що у закарпатських угорських громадах є проблеми з опаленням, зокрема у деяких школах. Отже, на встановлення необхідного обладнання та закупку палива піде значна частина зібраних коштів.


13 жовтня 2014, 7:42
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

У НАН назвали кількість українців до кінця століття

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено