Рубрика: Надзвичайне

09 грудня

Паводкова ситуація на Закарпатті: Рахівський район

foto

В Рахівському районі одна із найскладніших паводкових ситуацій. З 4 години ночі в місцевих річках піднімається рівень води. За останню добу тут випало 100 мм опадів. За 3 останні доби - 210 мм. Ускладнює ситуацію танення снігу, чималі запаси якого є в горах.

Як повідомили KarpatNews в Рахівській РДА, поблизу сіл Білін та Костилівка - через перелив річок перекриті дороги. Село Богдан відрізано від сполучення. Мешканців 5 будинків у цьому селі відселено в турбазу "Гірська Тиса" (Рахів). Загалом заброньовано у цьому об'єкті - 15 номерів.У Великому Бичкові цілу ніч відкачували воду.

У половині навчальних закладі, де є щонайменша загроза для життя школярів, призупинено навчання. Правоохоронці забезпечують охорону помешкань відселених людей.


09 грудня 2010, 12:08
KarpatNews.in.uaСхожі новини


У Берегові померла літня жінка, у якої діагностували COVID-19

Збитки глобальній економіці від пандемії складуть понад 5 трлн доларів – Bloomberg

Через загорання сухої трави зайнялася будівля ресторану

На Закарпатті за добу виникло 36 пожеж в екосистемах

В результаті пожежі у Виноградові загинула людина

їїїїїїїї...

вася
12 грудня 2010, 20:04

піздець

вася
12 грудня 2010, 20:05

шкода людей

Петро
26 березня 2011, 18:27

Завдяки вчасно побудованим спорудам вдалось захистити цілий ряд автомобільних доріг в Рахівському районі під час грудневого паводку 2010р, який не завдав краю значної шкоди, Але всеж таки продемонстрував свою ефективність. Так у річці Тиса в Рахівському районі сформувався потужний паводок який призвів до ряду підмитих доріг, містами до аварійного стану. Однак, усе залежить від погодних умов: при різкому потеплінні та наявності значних опадів підтоплення можуть стати суворою дійсністю. Аналізуючи можливі варіанти розвитку паводкової ситуації по ріці Тиса та її притоках весною 2011року а також важаючи на те що автомобільні дороги є гірськими, потрібно вжити всіх можливих вичерпних заходів по недопущенню та усуненню ушкоджених автомобільних доріг та берегоукріплень яким було завдано грудневим паводком 2010 року ушкодження. Відрізкои автомобільної дороги в Рахівському районі: а/д державного значення Н-09 Мукачеве – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів (с. Луг) км 137, (с. Ділове) км 147 яке розташоване близько 50 метрів над рівнем річки Тиса, (м. Рахів) км 164, км 165; а/д державного значення Н-09 Мукачеве – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів, км 130 (перед смт. Бичків) (відсутній перелив води через дорогу); зруйновано берегоукріплення на вказаних відрізках дороги, постійний рух транспортних засобів та рейсових автобусів місцевих та районних сполучень, в результаті паводку 2011році може бути зруйновано вказаний відрізок автомобільної дороги тоді буде повністю зупинений рух транспортних засобів взв'язку з недопущення транспортних негод.

вова
19 квітня 2011, 17:37

кончина

Прокоментуй новину