Рубрика: Надзвичайне

09 грудня

Ситуація з підтопленням населених пунктів Закарпаття станом на 06:00 9-го грудня

foto

Внаслідок несприятливих погодних умов та підняття рівня води у річках 8-9 грудня 2010 року на території 11 населених пунктів Виноградівського, Воловецького, Міжгірського, Хустського, Тячівського, Іршавського та Мукачівського районів Закарпатської області було підтоплено близько 230 дворогосподарств, близько 31 га сільськогосподарських угідь, пошкоджено 215 м.п. берегоукріплень, кріплення пішохідного тросового переходу, 1 бетонний автомобільний міст та 1 недобудований дерев'яний автомобільний міст. Станом на 06:00 9-го грудня в області залишається підтопленими близько 200 дворогосподарств та присадибних ділянок.

Тячівський район:
у Вільхівці підмито 80 м мокрого підкосу правобережної дамби на р.Тересва та існує небезпека прориву довжиною 40-50м. Через це можуть бути підтоплені 305 дворогосподарств на восьми вулицях населеного пункту. На засіданні Тячівської районної комісії ТЕБ та НС прийняте рішення про тимчасове відселення 1200 людей в безпечну зону с.Вільхівці. На місці пошкодження дамби працює 3 од.техніки та 22 чоловіка Закарпатського облводгоспу, 3 од.техніки та 25 чоловік від підрозділів МНС області.
зафіксовано обрив ліній електропередач (ЛЕП 110). Без електропостачання залишилося 4 населені пункти повністю та 6 частково у Тячівському   та Рахівському районах. Відновлювальні роботи проводять аварійні бригади райелектромереж.
у с.Ганичі водій автомобіля ГАЗ-52, який перевозив балони зі скрапленим газом, не впорався з керуванням транспортного засобу та з’їхав із п’ятиметрового обриву у р. Теребля. Глибина річки в даному місці близько 3 м. Працівниками ГУ МНС проводяться пошукові роботи залучено 1 од.техніки та 4 чоловіка особового складу:
у с.Руське Поле підтоплено 50 дворогосподарств.
Виноградівський район:
через вихід на заплаву р. Боржава підтоплені 30 га сільгоспугідь між селами Боржавське та Великі Ком’яти , 14 дворогосподарств та присадибних ділянок у с.В.Ком’яти.
Воловецький район:
у с. Нижні Ворота було підтоплено 8 дворогосподарств (вода зійшла самоплином).
Міжгірський район:
у с. Тюшка підмито 80 м узбіччя сільської дороги (проїзд автотранспорту забезпечено), пошкоджено 15 м берегоукріплення;
у с. Синевир (ур. Потік) пошкоджено 200 м берегоукріплення та підмито кріплення тросового пішохідного мосту;
у с. Майдан підтоплені 3 дворогосподарства;
у с. Буковець сталися незначні зсуви на проїжджу частину дороги Буковець-урочище Закобза, проїзд автотранспорту забезпечено;
у с. Колочава через підняття рівня води в потічку відбувається ерозія берегової смуги в районі розташування загальноосвітньої школи (навчальний процес тимчасово призупинено), проведено роботи по укріпленню берегової смуги;
у с. Присліп підмито недобудований дерев'яний автомобільний міст до ур. Репезел, як наслідок - тимчасово відсутній під’їзд до 40 житлових будинків (загрози підтоплення житлових будинків немає);
Мукачівський район:
у с. Кольчино   через підйом рівня води у р. Визниця було підтоплено 20 дворогосподарств (вода зійшла самоплином);
у с. Клиновець було підтоплено 5 дворогосподарств (вода зійшла самоплином);
у смт.Чинадієво по вул. Садова внаслідок підмиву правої берегової опори дали осадку плити дорожнього покриття мосту через річку Обавка, рух здійснюється іншою проїзною дорогою.
Іршавський район:
у с. Вільхівка внаслідок підняття рівня води в р. Боржава стався перелив (10 см) води через автодорогу Мукачево-Рогатин довжиною 40 м. Рух автотранспорту тимчасово призупинений. У населених пунктах Брід, Сільце, Заріччя, підняттям води в р. Іршавка підтоплено приватні сільгоспугіддя на площі 1га.
Хустський   район:
у с. Сокирниця через підняття рівня води в р. Тиса стався перелив води через автодорогу Мукачево-Рогатин. Рух автотранспорту тимчасово призупинений;
у м. Хуст підтопленими залишаються близько 130 приватних дворогосподарств.
Усього до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов залучено 13 од. техніки та 55 чоловік від служб життєзабезпечення (у тому числі від МНС – 9 од. техніки та 38 чололовік особового складу). На місцях працюють оперативні групи ГУ МНС в Закарпатській області.

Центр пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області


09 грудня 2010, 9:18
Схожі новини


Збитки глобальній економіці від пандемії складуть понад 5 трлн доларів – Bloomberg

Через загорання сухої трави зайнялася будівля ресторану

На Закарпатті за добу виникло 36 пожеж в екосистемах

В результаті пожежі у Виноградові загинула людина

Коронавірус у США: за добу 33 тисячі нових випадків

їїїїїїїї...

Анонімний користувач
09 грудня 2010, 15:59

У Сильце ще май много

Прокоментуй новину