Рубрика: Надзвичайне

08 грудня

На Закарпатті підтоплені дощами 5 районів, є пошкоджені берегоукріплення й мости

foto

Інтенсивні опади, які мали місце на території Закарпатської області впродовж декількох днів, призвели до підтоплення дворогосподарств, пошкодження берегоукріплень та мостів

Так, у Виноградівському районі внаслідок сильних дощів відбувається підняття рівня води в річці Боржава з виходом води на заплаву: на даний час підтоплені 7 гектарів сільгоспугідь мешканців між селами Боржавське та Великі Ком'яти.

На Воловеччині внаслідок різкого підняття води в потічку в селі Нижні Ворота підтоплені 8 дворогосподарств. Загрози підтопленню житлових будинків не має.

У Мукачівському районі через вихід з берегів річки Визниця відбулося підтоплення 20 приватних дворогосподарств у с. Кольчино по вул. Шелестівська та Фрідєшівська, а також підтоплені ґрунтовими водами 5 приватних дворогосподарств у с. Клиновець. На дорозі місцевого значення поблизу с. Клочки утворився перелив води через дорогу шириною 8 метрів. Рух автотранспорту не припинявся.

У Тячівському районі спостерігається активізація зсуву на автодорозі Колочава-Усть-Чорна-Калини -Бедевля в урочищі "Озерел", між населеними пунктами Красна-Усть-Чорна. За попередніми даними довжина зсуву 2-4 м., ширина 8 м. Проїзд автотранспорту здійснюється в односторонньому напрямку.

По Міжгірському району:

у с. Тюшка підмито узбіччя сільської дороги довжиною близько 80м/п та зруйновано близько 15 м/п берегоукріплень;
у с. Синевір (урочище Потік) підмито близько 200 м/п ряжевої стінки, знесено дерев'яну лавку та підмито дерев'яний міст;
у с. Майдан підтоплені три дворогосподарства по вул. Верховинській та вул. Борканюка;
у с. Буковець зійшли зсуви на проїжджу частину дороги Буковець-урочище Закабза. Проїзд автотранспорту забезпечено;
у с. Колочава-Гирсовець, внаслідок підняття рівня води в потічку Гирсовець відбувається ерозія берегової смуги в районі розташування ЗОШ І-ІІст. Через це навчальний процес призупинено. У випадку необхідності місцеві рятувальники здійснять евакуацію майна загальноосвітнього закладу. у с. Присліп підмито тимчасовий міст до урочища Репезел, через це відсутній проїзд до 40 житлових будинків;
в смт. Міжгір'я, на вул. Дешево, підмито проїжджу частину автодороги. Внаслідок цього відсутнє автомобільне сполучення до 50 дворогосподарств.

 
Інформація щодо наслідків негоди уточнюється. Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють служби життєзабезпечення області.

Центр пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області


08 грудня 2010, 16:59
Схожі новини


У Берегові померла літня жінка, у якої діагностували COVID-19

Збитки глобальній економіці від пандемії складуть понад 5 трлн доларів – Bloomberg

Через загорання сухої трави зайнялася будівля ресторану

На Закарпатті за добу виникло 36 пожеж в екосистемах

В результаті пожежі у Виноградові загинула людина

їїїїїїїї...

Анонімний користувач
10 грудня 2010, 15:13

Прокоментуй новину