Рубрика: Політика

02 квітня

"Правий сектор" судитиметься із закарпатськими журналістами

foto

Сьогодні в Ужгороді під час прес-конференції представників Правого сектору Олександра Сачка та Володимира Гласнера було озвучено звинувачення у сторону закарпатських журналістів у необ'єктивності у висвітленні діяльності організації.

"Інформацію про нашу діяльність не хочуть друкувати засоби масової інформації області або ж подають її у викривленому вигляді. Також друкують провокативні матеріали про нас. Ми будемо змушені з цим боротися, якщо треба подаватимемо до суду".
 
Представники Правого сектору наголосили: вся інформація, розповсюджена фірмою "Спорт-тур" (фірма-власник так званої дачі Медведчука), є провокативною, тож її розміщення у ЗМІ Правий сектор вважає виконанням певних "темників", які спрямовані на дискредитацію організації.
 
Вочевидь, Правий сектор Закарпаття не дуже знайомий із законодавством щодо діяльності засобів масової інформації і та свободою слова. Так як Володимир Гласнер є речником закарпатського Правого сектору, то, вочевидь, мав би знати, що ця посада зобов'язує створювати, розповсюджувати інформацію. Нарікати ж на те, що військкомат, чи губернатор не захотіли розповсюджувати інформацію, до прикладу про сприяння Правого сектора у забезпеченні автівок паливом, щоб привезти в область військовим зброю, це принаймні непрофесійно. Завжди є можливість попросити сприяння у цьому закарпатських журналістів. Та остання така співпраця завершилася заявою до правоохоронних органів. Нагадаємо, що днями відбувся інцидент, коли журналістка, яка допомагала Правому сектору у написанні та розповсюдженні інформації, стала об’єктом пресингу самих же правосекторівців. 

02 квітня 2014, 13:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Лідери Північної і Південної Кореї провели незаплановану зустріч

Керівництво українців Угорщини вимагає у свого депутата скласти мандат за поїздку в Крим

Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФСУ в обхід Мінфіну

Саміт США з Північною Кореєю скасований

Угорщина домовляється із США, щоби натиснути на Україну в НАТО

їїїїїїїї...

Сашко
02 квітня 2014, 21:18

Пышли вони на ху...тір. правосеки-гомосеки

Маршутка
02 квітня 2014, 22:55

Цей Сашко миеться? Одна і таж сорочка! А в суд подав Іван балоганами бо він їх найняв як бандитів в законі.

Одарка
03 квітня 2014, 10:57

Правий сектор в Закарпатті це проект Балоги. Банда хлопчиків, які нічого не смислять в громадському житті виконують накази головного фінансвого спонсора Івана Балоги.

Прокоментуй новину