Рубрика: Надзвичайне

03 грудня

На Закарпатті відзначили 5-річчя від дня створення крайового аварійно-рятувального загону спеціального призначення

foto

Безпеку людей і навколишнього середовища, їх захищеність від шкідливого впливу техногенних, природних, екологічних надзвичайних ситуацій уже п'ятий рік разом з іншими державними структурами забезпечують працівники аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління МНС України в Закарпатській області. Його було створено в Ужгороді 30 листопада 2005 року.

Цей оперативно-рятувальний підрозділ здійснює заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, оперативне реагування на надзвичайні ситуації та пожежі, проводить аварійно – рятувальні роботи та захист постраждалих. Також бере участь у антитерористичній діяльності: знешкоджує та очищує місцевість від вибухонебезпечних предметів. Крім саперів в загоні є такі відділення як оперативного радіаційного, хімічного та біологічного захисту населення та кінологів, відділення яких створено зовсім нещодавно, близько двох років тому. А це близько 175 чоловік особового складу.

Розпочалися дійства з "дня відкритих дверей". Жителі та гості міста мали можливість оглянути виставку техніки, що розташувалася на плацу. Познайомити відвідувачів з автомобілями та їх тактико-технічними характеристиками могли рятувальники, що використовують техніку в повсякденній роботі. Автомобільний парк нараховує більше 90 одиниць техніки. Це і важка інженерна техніка, яку можна використовувати в умовах низьких температур та снігових заметів, автомобілі розмінування, аварійно-рятувальні автомобілі іноземного виробництва "Steyr" та "Dennis", катер на повітряній подушці "Марс-700" та аварійно-рятувальний катер "UMS-600".

На урочисту частину привітати рятувальників прийшло багато друзів та колег. Розпочалося дійство з привітання начальника загону В'ячеслава Крупніка та начальника головного управління МНС України Мирослава Щербея, який вручив ювілярам грамоти та грошові премії до них. З щирими словами подяки, добрими побажаннями та подарунками завітали на свято начальник Ужгородського міського управління МВС України полковник Іван Цьока, священник Мукачівсько-ужгородської єпархії УПЦ отець Василій, голова Закарпатської обласної організація Товариства Червоного Хреста України Іванна Сабо. Прийшли на свято рятувальників і колективи художнього ліцею, які подарували глядачам музичні та танцювальні номери. Після завершення урочистої програми працівники загону та гості мали змогу почастувати польовою кухнею. Вже традиційно до свята рятувальники готують бограч та польову кашу.

"З нагоди дня народження загону хочеться висловити щирі слова вдячності його працівникам, які без вагань ідуть на допомогу всім, хто її потребує. Бажаю вам витримки, вдосконалення, щирих і вдячних слів від людей, котрим ви прийшли на допомогу. Нехай здійсняться всі ваші найзаповітніші мрії та сподівання.", - привітав особовий склад загону очільник закарпатських рятувальників Мирослав Щербей.

Олег Шрамко, начальник Центру пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області


03 грудня 2010, 21:23
Схожі новини


На кількох вулицях Ужгорода будуть перебої водопостачання

В Ужгороді горів легковик

4 нові випадки коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді

За минулу добу 23 закарпатцям підтверджено діагноз COVID-19

В Україні зафіксовано 22811 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину