Рубрика: Суспільство

31 грудня

Капітально відремонтований дитячий садок відкрили на Закарпатті (+ФОТО)

foto

Справжнє свято відбулося сьогодні, 31 грудня, у селі Кальник Мукачівського району

Найголовніша проблема освіти – охоплюваність навчальними закладами наймолодших українців. Тому мережа дошкільних навчальних закладів у районі з кожним роком потребує розширення.

Активно над вирішенням цих питань працює й керівництво районної влади. Тому 31 грудня у село Кальник Мукачівського району завітало справжнє свято. Тут відбулося урочисте відкриття дитячого садочка.

З хлібом-сіллю тут зустрічали гостей. А вітання лунали цього дня й від вихованців закладу, які розповідали вірші та продемонстрували таланти співу.

У святковій церемонії відкриття садочку взяли участь голова райдержадміністрації Едуард Лукіч Дуда та голова районної ради Іван Петрович Михайло,  а також всі ті, хто допоміг у реконструкції цього закладу.

«Сьогодні ми маємо результат плідної співпраці. Тому приємно бачити, як цій події щиро радіють дітлахи. Адже вони повинні зростати в таких дошкільних навчальних закладах, де вони будуть отримувати комплексну підготовку до навчання у школі», — відмітив у своєму виступі голова Мукачівської райдержадміністрації.

Голова районної ради подякував від себе особисто та від депутатського корпусу районної ради всім, хто не покладаючи рук, працював над тим, аби сьогоднішня подія відбулася.

«Це важлива подія для всіх нас. Ми й надалі будемо працювати над тим, аби допомагати дитячому навчальному закладу. Тож нехай дітки тут виховуються у добрі та любові».

Далі відбулося урочисте перерізання червоної стрічки. Після цього представники влади та почесні гості  відправились на невелику екскурсію навчальним закладом.

Враження тут переповнювали кожного. Адже все тут зроблено дуже гарно, для малечі є все необхідне. Зайшовши у приміщення, по-справжньому душа раділа, що Кальник має такий чудовий дошкільний навчальний заклад.

Загальна вартість капітального ремонту ДНЗ скадає 1066 тис.грн. Капітальний ремонт розпочато ТОВ «Абріс» у 2012 році після проведення тендерних процедур. Дитячий садок розраховано на 2 групи або 45 місць. Станом на сьогоднішній день повністю завершено внутрішні роботи, що дає змогу розпочати навчальний процес, навесні будуть встановлені дитячі ігрові майданчики.

Мукачівська РДА


31 грудня 2013, 12:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Працівники ювенальної превенції Ужгорода спілкувалися з третьокласниками (фото)

Практично всі квитки до Пасхи на потяги до Закарпаття розкуплені

З початку 2019 року від кору померли 15 українців

Закарпатські рятувальники посилено профілактують їх серед населення (фото)

Поліцейські Закарпаття взяли участь в ярмарку кар’єри в Ужгороді (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину