Рубрика: Кримінал

29 липня

Податкова міліція прикрила підпільні АЗС в Ужгороді та Великому Березному

foto

Працівники податкової міліції під час проведення заходів у рамках операції "Щит" припинили діяльність підпільної автозаправної станції в Ужгороді. Власник АЗС – приватний підприємець - місцевий мешканець.

Як повідомили у прес-службі ДПА в Закарпатській області, дозвільні документи на право розпочати та здійснювати оптову та роздрібну торгівлю паливно-мастильними матеріалами та висновки відповідних компетентних державних органів у підприємця відсутні. Оглядом місця події виявлено та вилучено дві заправні станції іноземного виробництва; одне приміщення для оператора; 4 стаціонарні цистерни, 7,4 тонни дизельного палива. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 200 тис. грн. 

Ще одну підпільну автозаправну станцію податківці виявили у Великому Березному. Власник АЗС – місцеве товариство, яке не мало відповідних документів. Податківці вилучили три заправні станції марки "БП"; дві колонки для розливу пального; приміщення для оператора, 10 тонн дизельного палива. З’ясувалося, що на цій АЗС, в основному, обслуговувались громадяни Словаччини, яким вигідно заправлятися пальним в Україні, враховуючи суттєву різницю в роздрібних цінах на дизельне паливо: в Україні – від 6,75 грн. за 1 літр, в Словаччині – понад 1 євро за 1 літр. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 105 тис. грн.
 


29 липня 2010, 12:52
СергійСхожі новини


Прикордонник вимагав гроші за сприяння контрабанді цигарок

Адвокату, затриманому при отриманні хабаря, обрали запобіжний захід

Правоохоронці під час обшуку у мешканця Хустщини вилучили набої

Напередодні фіналу Ліги чемпіонів у Києві невідомі повідомилипро замінування станцій метро

Крадіжка «по-сусідськи»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину