Рубрика: Культура

30 липня

Фестиваль оркестрів і хорів об’єднав Кошице та Ужгород

foto

Великим концертом міжнародного оркестру та зведеного хору завершився у Кошицькому костьолі Другий міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів та хорів "Шенгенський меридіан-2010", частина програми якого відбулася і в українському Ужгороді.

Протягом восьми днів центральне місце фестивалю - місто Кошице - прийняло понад 200 молодих музикантів з Іспанії, Словаччини, України, Росії та Японії, яких поєднала спільна пристрасть - класична музика. Своє мистецтво молоді митці представили більш як 5 тисячам глядачів під час 19 концертів у дев'яти словацьких населених пунктах та в українському місті Ужгород, що на Шенгенському кордоні.

Музичні твори словацьких та українських композиторів на концертах у Кошице та в Ужгороді прозвучали у виконанні Струнного оркестру "Музика Ювеналіс", кафедрального хору Св. Цецилії при будинку св. Альжбети в Кошице та ужгородського Академічного камерного хору "Кантус". Своє музичне мистецтво представили також хор хлопчиків "Ладья" з російського міста Тольятті, іспанський оркестр La Orquesta Joven de Jerez та японський хор.

Головними організаторами фестивалю були кошицький молодіжний оркестр "Музика Іювеналіс" та федерація "Eurorchestries". Фінансову підтримку в організації концертів у містах Кошіце та Ужгород надала програма "Норвезький фінансовий механізм".

 


30 липня 2010, 12:56
УКРІНФОРМСхожі новини


Кінофрагменти одного із фільмів знятих в Ужгороді у радянські часи (відео)

Виставку художників Тячівщини представили в мукачівському замку

Фестиваль «Де бере початок Тиса» відбувся на Рахівщині

На Виноградівщині триває наукова етнографічна експедиція (ФОТО)

Мукачівський зразковий театр "Росинка" привіз додому два перші місця зі Всеукраїнських фестивалів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину