Рубрика: Політика

18 квітня

Іван Почух, Посол Чехії: "Закарпаття стало на крок ближче до Європи"

foto

Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух, посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, посол Угорщини в Україні Міхаль Баєр і тимчасовий повірений у справах посольства Словацької Республіки в Україні Марек Шафін взяли участь в урочистій маркування та відкритті Карпатського пішохідного туристичного шляху довжиною 334 км, який веде від українсько-словацького кордону до кордону з Румунією через долини Закарпаття

Посли країн Вишеградської четвірки відкрили на Закарпатті пішохідний туристичний маршрут довжиною 334км, який з'єднує туристичні шляхи Закарпаття та Європи в єдину магістраль. Презентація маршруту відбулася 17 квітня на українсько-словацькому кордоні поблизу переходу Малий Березний - Убля.

Генрик ЛІТВІН: Вишеградська четвірка зацікавлена у співпраці з Закарпатською областю

"Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух, посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, посол Угорщини в Україні Міхаль Баєр і тимчасовий повірений у справах посольства Словацької Республіки в Україні Марек Шафін взяли участь в урочистій маркування та відкритті Карпатського пішохідного туристичного шляху довжиною 334 км, який веде від українсько-словацького кордону до кордону з Румунією через долини Закарпаття ", - інформує прес-служба Закарпатської облради.

Цей привабливий туристичний шлях був промаркований відповідно до європейської системи в рамках Проекту відновлення туристичного маркування на Закарпатті, який з 2008 року фінансово підтримується урядом Чеської Республіки.

Чехи допомогли з розвитком туристичних стежок як технічно, так і через експертну підтримку. Ця підтримка передбачає просування і маркетинг туристичних стежок на територіях відповідних громад. Посольство Чеської Республіки зобов'язалося включити промарковані туристичні маршрути Закарпатської області в Європейську мережу промаркованих туристичних маршрутів.

Посол Чехії в Україні Іван Почух зазначив, що Закарпатський проект виявився надзвичайно вдалим. "Зараз Закарпаття стало на крок ближче до Європи. Туристичний потенціал вашого краю надзвичайно великий, і промарковані маршрути будуть сприяти розвитку галузі", - зазначив дипломат.


18 квітня 2013, 9:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Тячівщині місцевий супермаркет підірвали з РПГ

Словенія зводить додаткові паркани на кордоні, щоб стримати приплив мігрантів

Москва обміняє 33 росіян на 33 українців – росЗМІ

У Польщі - скандал через ксенофобське щодо українців оголошення ресторану

Меркель, Джонсон і Макрон "поховали" плани повернення РФ до G8

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину