Рубрика: Економіка

26 березня

Олег Проскуряков: Малі ГЕС — це економічно вигідно та екологічно безпечно (+ФОТО)

foto

Актуальне питання будівництва міні-ГЕС на Закарпатті прокоментував під час прес-конференції 26 березня Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков.

– На жаль, у питанні будівництва малих гідроелектростанцій, часто більше політики, аніж здорового глузду. Учора ми побували на одній з таких гідроспоруд у Перечинському районі. До слова, поряд з ГЕС знаходиться величезне форелеве господарство – це, напевне найкращий приклад того, що все це може співіснувати. Технологічно все зроблено так, що шляхи проходу риби залишилися у природному стані. Міні-ГЕС виробляє електроенергію, не завдаючи ніякої шкоди навколишньому середовищу.

Тож у цьому питанні треба відкинути політику, чиїсь інтереси, і зосередитися на користі для регіону, тому що потенціал дійсно великий. За нашими попередніми підрахунками, Закарпаття, в принципі, може себе повністю забезпечити електроенергією за рахунок малих ГЕС. Сьогодні ми обговорювали одну пропозицію – поєднати і зробити програму і пілотний проект, де б ми могли «підв’язати», зокрема, й аспекти, що турбують громадськість. Адже є ті, кого це питання турбує і з ким можна вести конструктивний діалог, показувати всі плюси і мінуси, і врешті прийти до якогось спільного рішення.

Тому треба зробити пілотний проект, залагодити законодавчі моменти. Тож спільно з обласною адміністрацією ми це питання будемо вивчати та розробляти, щоб показати, що це необхідно, економічно вигідно й екологічно безпечно. Це майбутнє, це перспектива, я в цьому глибоко переконаний і з цього приводу матиму розмову також з Міністром енергетики і вугільної промисловості, - розказав журналістам Олег Проскуряков. 

Прес-центр ОДА

 

 

 

 

Владі Закарпаття підпорядкують управління охорони навколишнього середовища

Олег Проскуряков: Малі ГЕС — це економічно вигідно та екологічно безпечно (+ФОТО)

Єдину в Європі "Чорну ріку" візьме на свій баланс Мінекології

Олег ПРОСКУРЯКОВ: Будемо шукати шляхи фінансування Музею лісу і сплаву 

Закарпатський губернатор та міністр екології відвідали музей лісу і сплаву "Чорна ріка" (+ФОТО)

 


26 березня 2013, 13:13
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МВФ прийме рішення щодо нової програми для України 9 червня

Нацбанк погіршив прогноз падіння економіки України

Польща може опинитися на межі катастрофи без працівників з України — польський експерт

Україна може втратити до 20% врожаю - вчені

В ООН порахували фінансові втрати людства від COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину