Українці нелегально працювали у Словаччині. Їх депортували та на рік заборонили в’їзд до країн ЄС

Співробітники поліції у справах іноземців та управління праці здійснили перевірки одного з підприємств, що розташоване в районі м. Глоговець

Під час перевірки автомобіля, який рухався в сторону села Горбок Іршавського району, працівники групи реагування патрульної поліції вилучили в пасажира авто метамфетамін. За фактом розпочато кримінальне провадження

У Британії перекинувся двоповерховий автобус

Двоповерховий автобус перекинувся в англійському графстві Девон на південному заході Великобританії, постраждали десятки пасажирів

06 жовтня

У Мукачеві сталася смертельна ДТП (ФОТО)

У м.Мукачеві водій автомобіля «Skoda Octavia» здійснив наїзд на пішохода, який перебігав дорогу у невстановленому місці.

06 жовтня

У ході протестів у Іраку вже загинуло 93 особи

Кількість загиблих учасників загальнонаціональних демонстрацій у Іраку зросла до 93 осіб, майже 4000 постраждали

06 жовтня

«Карпати» двічи зіграли з «Дніпрянкою»: поразка і перемога

У жіночій Суперлізі вперед вирвалась «Галичанка», яка в третьому турі двічі перемогла «Реал» (34:29 та 40:20). У львівської команди 12 очок з 12-ти можливих

«Минай» мінімально поступився у Горішніх Плавнях

ФК «Минай» в 12 турі перервав свою 6-матчеву переможну серію та мінімально поступився «Гірник-Спорту» з рахунком 1:0. Наша команда пропустила гол на початку гри – на 9-ій хвилині Олег Дмитренко зрізав м’яч у власні ворота. На жаль, зрівняти рахунок закарпатцям не вдалося і ми зазнали 3-ої поразки у Першій лізі

06 жовтня

На Закарпатті сталася ДТП: постраждав пішохід (ФОТО)

4 жовтня, на лінію «102» надійшло повідомлення про дорожню автопригоду з потерпілими у с.Нижній Бистрий Хустського району

06 жовтня

Поліцейські на спецпосту «Нижні Ворота» у іноземців вилучили наркотичний засіб

4 жовтня, близько 11:40, надійшло повідомлення від працівників Управління патрульної поліції про те, що на стаціонарному посту поліції у смт. Нижні Ворота Воловецького району у автомобілі «Skoda Octavia», який вони зупинили для перевірки, у іноземців виявлено заборонені речовини.